SZYBKI KONTAKT 7.00-16.00

Nefere

Zaloguj się
Logowanie
Nowe konto
Do darmowej wysyłki brakuje: 100 zł Darmowa wysyłka!
okazja dnia
Konik Nico na kiju z kółkami
Konik Nico na kiju z kółkami
Konik Nico na kiju z kółkami
Konik Nico na kiju z kółkami
Konik Nico na kiju z kółkami
Konik Nico na kiju z kółkami

Konik Nico na kiju z kółkami

Nasze opinie:
Cena:
114,90 zł
Ean:
4020972117182
Dostępność:
Produkt dostępny
Wysyłka:
Płeć:
Wiek:
Od 3 lat
Producent:
Sfd
Ilość:

Każdy maluch marzy o własnym rumaku oraz galopowaniu w poszukiwaniu przygód. Firma Legler idąc tym tokiem myślenia stworzyła produkt spełniający oczekiwania Waszych brzdąców. 

Prezentujemy brązowego konika na patyku z funkcją wydawania odgłosu rżenia oraz galopu. Wabi się Nikolas, jednak zdecydowanie bardziej woli zdrobnienie "Nico". Ten fantastyczny konik wykonany jest z przyjemnego w dotyku pluszu, dzięki temu dzieci będą częściej sięgały po swojego ulubionego źrebaka. Rękojeść wykonana z litego kawałka drewna co znacznie wydłuża żywotność produktu i jego jakość. Dodatkowo końcówka kija zakończona jest drewnianymi kółeczkami, dzięki temu zabawkę można pchać i toczyć.

Pyszczek konika wykonany starannie z dbałością o szczegóły np. piękna i gęsta grzywa oraz ogromne czarne oczy. Zupełnie jak u prawdziwego konia. Konik posiada brązowe umaszczenie, biały pysk oraz przymocowane na stałe lejce. Co jednak jest największym atutem zabawki to jego "grające" uszka. Po naciśnięciu jednego z uszek usłyszymy dźwięk rżenia, natomiast drugie uszko to dźwięk galopu i rżenia. Dzięki temu podczas zabawy można się poczuć jak na prawdziwym rodeo :)

Konik potrzebuje 2 baterii AA, żeby wydawać dźwięki. BATERIE NIE SĄ DOŁĄCZONE W ZESTAWIE.

Wiek :3+

Wymiary: 105 x 20 x 27 cm

Referencja: 111718

Deklaracja zgodności CE