Pecoware - Kreatywny zeszyt Baletnica

©Pecoware to amerykańska firma, która dostarcza produkty wysokiej jakości dbając o aspekty związane z edukacją dzieci oraz ochroną środowiska.

Produkty firmy ©Pecoware produkowane są z najlepszych materiałów. Niektóre produkty częściowo są tworzone ręcznie z najwyższą dbałością o szczegóły. Wszystkie produkty są odpowiednio przebadane i bezpieczne dla dzieci i środowiska. Tam gdzie to jest możliwe firma Pecoware wprowadza do produkcji bezpieczne materiały z recyklingu, co w żadnym stopniu nie wpływa na wysoką jakość i bezpieczeństwo dzieci.

W swojej pracowni projektowej, firma ©Pecoware tworzy szereg projektów promujących postawę ekologiczną GoGreen. Największym i najpopularniejszym projektem stworzonym przez firmę jest linia produktów pod marką Eco Snoopers®.

Kreatywny zeszyt Baletnica

Cena:
25.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Płeć:
Wiek:
od 5 lat
Producent:
Ilość:
- +

Opis produktu

Przedstawiamy nowość - Zeszyt kreatywny. Jest to produkt na styku zabawy i nauki. Idealnie sprawdzi się jako zachęta do nauki pisania, rysowania, tworzenia własnych notatek i obrazków. 

Cekiny i koraliki stanowiące ozdobę są klejone ręcznie, a kołowy brzeg sprawia, że z łatwością będzie można zapisać każdą stronę. Całość wygląda znacznie lepiej niż widoczny efekt na zdjęciu. Okładka mieni się brokatem i połyskującymi koralikami.

Zestaw zawiera:

  • zeszyt
  • długopis z czterema wkładami w kolorach: czerwonym, niebieskim, zielonym i czarnym
  • 18 zaznaczników z tektury z kolorowymi motywami, które mogą pełnić funkcję zakładek
  • naklejka 3D
  • różowy mini zakreślacz
Całość sprawdzi się również w roli pamiętnika. W zeszycie po 23 kartki w kolorach różowym, fioletowy i niebieskim. Kartki gładkie z dekoracyjnym motywem na brzegach.
Klienci podkreślają bardzo ładne wykonanie produktu i doceniają jego walory estetyczne i jakościowe. 
Dlatego produkt świetnie nadaje się na prezent dla każdej dziewczynki. W rzeczywistości wygląda jeszcze lepiej niż na zdjęciu ;-)
W sprzedaży posiadamy również pamiętnik z motywem Baletnicy zamykany na kluczyk:
http://nefere.pl/727,Recznie-robiony-pamietnik-baletnicy?cid=

Wymiary: 21,5 x 15,5cm.

Wiek 3 +

Referencja: 53004

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies