Pecoware - Ręcznie robiony pamiętnik z motylami

©Pecoware to amerykańska firma, która dostarcza produkty wysokiej jakości dbając o aspekty związane z edukacją dzieci oraz ochroną środowiska.

Produkty firmy ©Pecoware produkowane są z najlepszych materiałów. Niektóre produkty częściowo są tworzone ręcznie z najwyższą dbałością o szczegóły. Wszystkie produkty są odpowiednio przebadane i bezpieczne dla dzieci i środowiska. Tam gdzie to jest możliwe firma Pecoware wprowadza do produkcji bezpieczne materiały z recyklingu, co w żadnym stopniu nie wpływa na wysoką jakość i bezpieczeństwo dzieci.

W swojej pracowni projektowej, firma ©Pecoware tworzy szereg projektów promujących postawę ekologiczną GoGreen. Największym i najpopularniejszym projektem stworzonym przez firmę jest linia produktów pod marką Eco Snoopers®.

Ręcznie robiony pamiętnik z motylami

Cena:
32.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Płeć:
Wiek:
od 5 lat
Producent:
Ilość:
- +

Opis produktu

Przedstawiamy nową serię pamiętników wykonanych z myślą o tych, którzy cenią dbałość o szczegóły, śliczne wykonanie oraz trwałość. Dlaczego to ważne - bo pamiętnik powinien dużo przetrwać. Będzie on powiernikiem sekretów i najwierniejszym przyjacielem. 

Cekiny i koraliki stanowiące ozdobę pamiętnika są klejone i przyszywane ręcznie, a brzegi pamiętnika są obszyte. Dodatkowo kłódeczka również jest ozdobiona kolorowym motywem z cyrkoniami.

Pamiętnik w twardej okładce z bardzo dekoracyjnym wzorem z motylami, zdobiony mieniącym się brokatem. Całość wygląda znacznie lepiej niż widoczny efekt na zdjęciu. 

Zestaw zawiera:

  • pamiętnik
  • samozatrzaskującą się kłódeczkę
  • 2 kluczyki

Pamiętnik ma ok. 120 kartek w kolorze różowym w linie z dekoracyjnym motywem na brzegach. Na górze każdej strony miejsce na datę. W środku pamiętnika różowa tasiemka-zakładka do zaznaczenia miejsca zakończenia zapisków. 

Wymiary: 18 x 14cm.

Wiek 5 +

Referencja: 53003

Deklaracja zgodności CE

Produkt idealny na prezent dla dziewczynki. Ze względu na jakość wykonania zachwyci każdą obdarowaną nim osobę. POLECAMY!

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies