Goki - GOKI Zestaw modnych koralików Beads

Goki to niemiecka firma znana i lubiana zarówno przez rodziców, jak i dzieci. Mottem przewodnim tego producenta jest hasło: „Kto produkuje zabawki dla dzieci, ponosi szczególną odpowiedzialność za rozwój dziecka”. Zabawki Goki charakteryzują się najwyższą jakością i dbałością o szczegóły. Producent specjalizuje się w zabawkach edukacyjnych, dlatego znaczna ich część cieszy się popularnością w przedszkolach, szkołach, gabinetach logopedycznych oraz rehabilitacyjnych. Dzieje się tak ze względu na wysokie walory pedagogiczne oraz użytkowe. Są to bezpieczne, zabawki w rozsądnych cenach. Głównym asortymentem są wszelkiego rodzaju układanki, gry, instrumenty muzyczne, które poza jakością wyróżniają się także wysokimi walorami estetycznymi.

GOKI Zestaw modnych koralików Beads

Cena:
16.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Płeć:
Wiek:
od 5 lat
Producent:
Ilość:
- +

Opis produktu

Zestaw koralików dla małej elegantki. W zestawie znajdzie wszystko co potrzebne do zaprojektowania i stworzenia własnej, niepowtarzalnej bransoletki lub naszyjnika.                      

Zestaw koralików Beeds to nie tylko dobra zabawa i śliczne efekty, ale i ćwiczenie precyzji dla małych paluszków oraz kreatywności przy wymyślaniu kolejnych wzorów.

Całość wykonana z lakierowanego drewna.

Zestaw zawiera:

  • 44 różnokolorowe koraliki typu Beads
  • 2 sznureczki: czerwony i niebieski

Koraliki to zabawa bez końca i możliwość dopasowania biżuterii do wielu różnych kreacji. Dodatkowo koraliki to świetne ćwicenie koordynacji ręka-oko i precyzji ruchów ręki. 

Teraz mała dama może mieć bransoletkę podobną do tej, jaką nosi mama.

Wymiary koralika: około 0,5cm

Wiek: 5+

Referencja: 60945

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies