Goki - GOKI Gra zręcznościowa kuleczka do dołeczka Wesołe Ludziki

Goki to niemiecka firma znana i lubiana zarówno przez rodziców, jak i dzieci. Mottem przewodnim tego producenta jest hasło: „Kto produkuje zabawki dla dzieci, ponosi szczególną odpowiedzialność za rozwój dziecka”. Zabawki Goki charakteryzują się najwyższą jakością i dbałością o szczegóły. Producent specjalizuje się w zabawkach edukacyjnych, dlatego znaczna ich część cieszy się popularnością w przedszkolach, szkołach, gabinetach logopedycznych oraz rehabilitacyjnych. Dzieje się tak ze względu na wysokie walory pedagogiczne oraz użytkowe. Są to bezpieczne, zabawki w rozsądnych cenach. Głównym asortymentem są wszelkiego rodzaju układanki, gry, instrumenty muzyczne, które poza jakością wyróżniają się także wysokimi walorami estetycznymi.

GOKI Gra zręcznościowa kuleczka do dołeczka Wesołe Ludziki

Cena:
7.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 5 lat
Producent:
wzór:
Ilość:
- +

Opis produktu

Malutkie okrągłe drewniane pudełeczka kryją w sobie wiele możliwości edukacyjnych. Wytęż wzrok i umysł, aby dopasować kuleczki do otworków.

Gra rozwija umiejętność logicznego myślenia, równowagi i koordynacji psych-ruchowej, ale przede wszystkim ćwiczy cierpliwość.

Nie tak łatwo umieścić kilka metalowych kulek w odpowiednich miejscach na planszy.

Rodzice, spróbujcie sami!

Do wyboru 6 wzorów gry:

  • amazonka
  • pirat
  • żonglerka
  • piłkarz
  • wesoły królik
  • indianin

UWAGA:

Grupa dzieciaków może się doskonale bawić, jeśli zakupicie Państwo kilka sztuk gry i urządzicie zawody. Kto pierwszy ten wygrywa lub przechodzi do finału. Za niedużą kwotę pieniędzy mnóstwo zabawy!

Produkty wysyłamy losowo jeśli zaraz po zakupie nie otrzymaliśmy informacji o wybranym wzorze.

Materiał: drewno i bezpieczna plastikowa pokrywka
Wymiary: średnica 8cm

Wiek: 5 lat+

Referencja: 56019

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies