Zegar piaskowy
Zegar piaskowy
Zegar piaskowy
Zegar piaskowy
Zegar piaskowy
Zegar piaskowy
Zegar piaskowy
Zegar piaskowy
Zegar piaskowy
Zegar piaskowy
Strona główna / Produkty

Zegar piaskowy

Nasze opinie:
Cena:
33,90 zł
Ean:
6955273501461
Dostępność:
Produkt dostępny
Wysyłka:
Płeć:
Wiek:
Od 3 lat
Producent:
AdamToys
Wariant czasowy:
Ilość:

Zegar piaskowy to świetny sposób na wizualizację upływającego czasu. No bo jak wytłumaczyć małemu dziecku kiedy minie określony czas? Dzięki ustawieniu klepsydry dziecko będzie mogło na własne oczy zobaczyć jak czas upływa;-)

Ta piękna klepsydra od Adam Toys to również idealna pomoc do różnego rodzaju gier i zadań, w których gracze powinni wykonać zadanie w określonym czasie. Kalambury, zagadki logiczne i wiele innych gier wymaga nadania takiej samej ilości czasu dla poszczególnych graczy. Z pomocą przychodzi zegar piaskowy. Jego wystartowanie jest banalnie proste. Wystarczy go obrócić i gotowe.

Zegar piaskowy może sprawdzić się również w innych okolicznościach. Mycie zębów, sprzątnięcie zabawek czy ścielenie łóżek to również mogą być świetne okazje, aby go wykorzystać. A dzieci uwielbiają zadania i rywalizacje dlatego może się okazać, że ścielenie łóżka na czas jest na tyle fajną rozrywką, że dziecko z przyjemnością ją wykona.

Klepsydra została wykonana z dbałością o szczegóły. Góra i dół to drewno bukowe natomiast środek to bezpieczne szkło i błyszczący biały piasek. Nadruk na spodzie informuje nas ile czasu odmierza dana klepsydra. Całość bardzo estetyczna, zapakowana dodatkowo w katrtonowe pudełeczko. Zegar dostępny w czterech wariantach:

  • 30 sekund
  • 1 minuta
  • 3 minuty
  • 5 minut

Cena dotyczy jednej sztuki.

Wiek: 3+

Wymiary: 15 x 6cm

Referencja: N5015

Deklaracja zgodności CE