SZYBKI KONTAKT 7.00 - 16.00

Nefere

Zaloguj się
Logowanie
Nowe konto
Do darmowej wysyłki brakuje: 100 zł Darmowa wysyłka!
okazja dnia
Pętla Leśna
Pętla Leśna
Pętla Leśna
Pętla Leśna
360
Pętla Leśna
Pętla Leśna
Pętla Leśna
Pętla Leśna

Pętla Leśna

Nasze opinie:
Cena:
79,90 zł
Ean:
6955273513013
Dostępność:
Produkt dostępny
Wysyłka:
Płeć:
Wiek:
Od 12 miesięcy
Producent:
Lelin
Ilość:

Przed Wami klasyczna pętla motoryczna, teraz w rewelacyjnej miętowej odsłonie ze zwierzętami. Jest to tradycyjna pętla motoryczna, w nowoczesnej kolorystyce ze ślicznymi zwierzątkami oraz przepięknym krajobrazem.

Na drewnianej podstawie umieszczono trzy metalowe prowadnice wraz z kolorowymi koralikami i figurkami. Istota i sens całej zabawy polega na przesuwaniu koralików z jednej strony na drugą, co jest świetną frajdą dla dzieciaczka, który odkrywa otaczający go świat. Jest to też ćwiczenie jego umiejętności motorycznych oraz koordynacji ręka-oko.

Podstawa jest w miętowej kolorystyce, 3 metalowe pręty są odpowiednio w kolorach niebieskim, żółtym i czerwonym. Każda z prowadnic ma zamontowane po 5 korali i figurek. Na podstawce jest również zamontowana pionowa ścianka, na której mamy śliczne obracające się słoneczko. Przy podstawie znajdują się również jelonek i drzewko na sznureczkach natomiast największą atrakcją jest poruszająca się w niewielkim wagoniku żyrafka. 

Produkt wykonany z drewna pokryty bezpieczną, nietoksyczną farbą. Solidne wykonanie oraz dbałość o szczegóły to charakterystyczne cechy tej przeplatanki.

Wiek: 12m+

Wymiary: 18 x 17,5 x 12,5cm

Referencja: L10301

Deklaracja zgodności CE