SZYBKI KONTAKT Zadzwoń w poniedziałek

Nefere

Zaloguj się
Logowanie
Nowe konto
Do darmowej wysyłki brakuje: 100 zł Darmowa wysyłka!
okazja dnia
Kredki trójkątne duże X-Big Delta 6 kolorów
Kredki trójkątne duże X-Big Delta 6 kolorów
Kredki trójkątne duże X-Big Delta 6 kolorów
Kredki trójkątne duże X-Big Delta 6 kolorów
Strona główna / Produkty / Prace ręczne, sztuka i rzemiosło / Kolorowanki, kredki, mazaki / Kredki / Jolly - Kredki trójkątne duże X-Big Delta 6 kolorów

Kredki trójkątne duże X-Big Delta 6 kolorów

Nasze opinie:
Cena:
16,90 zł
Ean:
9014400127169
Dostępność:
Produkt dostępny
Wysyłka:
Płeć:
Wiek:
Od 3 lat
Producent:
Jolly
Ilość:

Te kredki to idealny produkt dla młodszych dzieci, które dopiero nabywają sprawności manualnej i zaczynają swoją przygodę z rysowaniem. Dlaczego są wskazane zwłaszcza dla nich:

  1. Po pierwsze ze względu na ich rozmiar. Kredki są duże, dzięki czemu dziecku łatwiej jest nimi operować. W porównaniu do zwykłych kredek ich wielkość jest o ok 35% większa, natomiast wkład jest prawie dwa razy grubszy. Wkład to aż 5,5mm grubości, a kredka 10,5mm 
  2. Po drugie ze względu na ich kształt. Kredki trójkątne są bardziej ergonomiczne i wygodniej leżą w dłoni.
  3. Po trzecie ze względu na ich jakość. Duży i miękki wkład sprawia, że kolor będzie dobrze widoczny i z łatwością dziecko pokoloruje obrazki. Jeśli kredki są twarde i łamliwe radość z rysowania może się szybko skończyć, a nie powinno tak być. Nasze kredki odznaczają się super jakością, dzięki czemu ich użycie gwarantuje nie tylko dobrą zabawę, ale przede wszystkim jest łatwe i przyjemne.

Wszystkie te aspekty są ważne zwłaszcza dla młodszych dzieci, które dzięki rysowaniu ćwiczą rękę i przygotowują ją do późniejszej nauki pisania. 

W zestawie znajdziecie 6 kredek w żywych kolorach z miękkim grafitem. Dodatkowo kredki są odporne na łamanie i uderzenia, co sprawia, że wytrzymają dłużej niż inne produkty. Zalety:

  • gruby wkład
  • odporne na łamanie
  • mocna obudowa
  • głębokie kolory
  • duża kredka łatwa do złapania w ręce
  • wydajne

Do zatemperowania kredek polecamy podwójną temperówkę Jolly, która sprawdzi się do temperowania zarówno kredek dużych X-Big, jak i normalnych.

Wiek: 3+

Wymiary pudełka: 18 x 6,5cm

Referencja: 3399-0003

Deklaracja zgodności CE