SZYBKI KONTAKT 7.00-16.00

Nefere

Zaloguj się
Logowanie
Nowe konto
Do darmowej wysyłki brakuje: 100 zł Darmowa wysyłka!
Konik na biegunach interaktywny Lili
Konik na biegunach interaktywny Lili
Konik na biegunach interaktywny Lili
Konik na biegunach interaktywny Lili
Strona główna / Produkty / Koniki, bujaki, jeździki / Koniki na biegunach / Nefere - Konik na biegunach interaktywny Lili

Konik na biegunach interaktywny Lili

Cena:
159,90 zł
Ean:
5906874753415
Dostępność:
Produkt dostępny
Płeć:
Wiek:
Od 12 miesięcy
Producent:
Nefere
Ilość:

Śliczny  konik wykonany z milutkiego pluszowego materiału będzie wspaniałym towarzyszem zabaw. Liliowy konik z piękną długą grzywą i ogonem, które świetnie nadają się również do czesania i zaplatania. Płozy i uchwyty wykonane zostały z drewna.

Dodatkową atrakcją będzie dźwięk, który konik wydaje podczas jazdy. Wystarczy nacisnąć jedno uszko, a rozlegnie się dźwięk końskich galopujących kopyt. Po naciśnięciu drugiego uszka konik będzie rżał.

UWAGA! Gdy konik zaczyna rżeć otwiera pyszczek. Dodatkową atrakcją będzie świecące serduszko. Gdy konik dłużej trzymany jest za uszko, jego serduszko migocze i pulsuje czerwonym światłem. 

Baterie nie są dołączone do zestawu. Konik wymaga trzech bateri typu paluszek.

Konik wyposażony jest w siodło i wodze jak prawdziwy rumak. Całość wykonana z dbałością o szczegóły i wysoką jakość zabawki. Siodło jest specjalnie wyprofilowane, żeby dziecko wygodnie siedziało.

W odróżnieniu od innych tańszych koników na biegunach wykonanych ze styropianu, konik Lili posiada metalową konstrukcję. Dzięki temu jest stabilny i z pewnością nie ulegnie zepsuciu podczas długiej kolejnej zabawy ze swoją przyjaciółką.

Materiał: naturalne drewno i plusz + metalowy stelaż

Wymiary: wysokość 65 cm, długość: 60 cm

Wysokość siedzenia od podłoża: 43cm

Wiek zalecany przez producenta : 3 lata +

Referencja: GS1013

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie