SZYBKI KONTAKT 7.00-16.00

Nefere

Zaloguj się
Logowanie
Nowe konto
Do darmowej wysyłki brakuje: 100 zł Darmowa wysyłka!
Słonik edukacyjny
Słonik edukacyjny
Słonik edukacyjny
Słonik edukacyjny
Słonik edukacyjny
Słonik edukacyjny
Słonik edukacyjny
Słonik edukacyjny
Słonik edukacyjny
Słonik edukacyjny

Słonik edukacyjny

Cena:
104,90 zł
Ean:
8591864700257
Dostępność:
Produkt niedostępny
Płeć:
Wiek:
Od 12 miesięcy
Producent:
Niny
Powiadom mnie o dostępności

Niebieski słonik pełen atrakcji dla maluszka czeka na odkrycie. Zabierzcie go do domu, a Wasze dziecko zyska edukacyjnego przyjaciela, który uwielbia wspólną zabawę.

W tym edukacyjnym zestawie znajdziecie mnóstwo atrakcji:

  • Na górze pętla motoryczna do przeplatania koralików. Koraliki w różnych kształtach, kolorach, z nadrukami urozmaicą zabawę. Przeplatanie koralików po zakręconych pętlach to również rozwój koordynacji ręka-oko i ćwiczenie paluszków. Pętlę można obracać na górze albo ściągnąć ze słonika i bawić się nią niezależnie. 
  • Jeden bok to wędrujące ptaszki po labiryncie. Łapiąc za drewniany element dziecko ćwiczy umiejętność chwytania i precyzji.
  • Drugi bok to kolorowe koraliki do przesuwania oraz element do obracania z grającymi zwierzakami. To ciekawy sposób na ćwiczenie rączki przy przesuwaniu elementów.
  • Z tyłu zabawki umieszczono korbkę i trzy koła zębate. Tutaj znów dziecko łapie za korbkę i kręci nią ćwicząc sprawność motoryczną.
  • Największą niespodziankę umieszczono z przodu. Wystarczy pociągnąć kolorową kulę pod trąbą, aby kolorowe kuleczki nad trąbą poleciały w górę. Sprawdźcie jak Wasz słoń wyrzuca je w górę;-)

Ten słonik to jedna z zabawek, która starczy na długo. Będzie się również świetnie sprawdzać na pierwszą wizytę lub prezent z okazji pierwszych urodzin. Ślicznie zapakowany, spory i edukacyjny słoń to zabawka na wiele okazji.

Wiek: 1+

Wymiary: 24 x 17 x 30cm

Referencja: WD700025

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie