AdamToys - Marakas z króliczkiem

AdamToys to marka zabawek drewnianych, mądrych, ekologicznych i prostych jak imię, które promuje tą markę. Adam to pierwsze imię na ziemi i tak samo zabawki marki AdamToys to pierwsze zabawki Twojego dziecka. Główny nacisk kładziony jest na funkcjonalność zabawek, ale i aktualne wzornictwo i design dostosowany do gustów nowoczesnych rodziców. Dlatego wiele zabawek wykonanych jest w modnej, pastelowej kolorystyce, ozdobionych zwierzętami lasu. 

Marka AdamToys została wykreowana w Polsce. Tworzy ją kilka grup zabawek na różne potrzeby. Wzmacniające koordynację ręka-oko układanki i zabawki balansujące, zabawki muzyczne, zabawki magnetyczne czy wreszcie gry to podstawa każdej dobrej zabawy. Sprawdź już dziś.

Marakas z króliczkiem

Cena:
13.50 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 6 miesięcy
Producent:
Ilość:
- +

Opis produktu

Piękne w swojej prostocie drewniane marakasy wydają przyjemne, rytmiczne dźwięki. Króliczek Benek zdobi ten różowy marakas, który sprawdzi się jako zabawka muzyczna, ale również dla maluchów jako grzechotka.

Kolorowe marakasy zachęcą każde dziecko do tworzenia własnej muzyki. Instrument rozwija zainteresowanie dziecka muzyką, zmysł słuchu, a swoim kształtem i kolorami zachęca dziecko do zabawy.  Pozytywny rozwój dziecka i zabawa w jednym. Idealne rozwiązanie dla małych muzyków!

Z tej serii polecamy również tamburyn z króliczkiem.

Materiał: w całości lakierowane drewno

Wymiary: 18 x 6cm

Wiek: 5m+

Referencja: N4022

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies