Lelin - Układanka magnetyczna

Drodzy Klienci!

Informujemy, że Poczta Polska ma już około tygodniowe opóźnienia w doręczaniu paczek. Prosimy wziąć tą informację pod uwagę przy wyborze sposobu dostawy Waszych zakupów.

Dziękujemy za wszystkie zamówienia, które realizujemy na bieżąco.

pozdrawiamy i zapraszamy do zakupów -  Zespół Nefere

Marka Lelin, której jesteśmy wyłącznym dystrybutorem w Polsce to przykład bardzo dobrych gatunkowo produktów w rozsądnych cenach. Od ponad 10 - ciu lat obecna w branży zabawek drewnianych firma jest sprzedawana na wielu rynkach w Europie Zachodniej, Nowej Zelandii czy Australii.

Lelin to zabawki ładnie wykonane, o nowoczesnym designie. Dużą jakość kłądzie się tu na bezpieczeństwo. Każdy produkt jest przebadany w akredytowanym laboratorium i posiada raport z testów. Możemy z całą pewnością polecić produkty tej marki jako jedne z najlepszych w naszej ofercie.

Układanka magnetyczna

Cena:
77.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 3 lat
Producent:
Ilość:
- +

Opis produktu

Świetna zabawa z tablicą magnetyczną! Teraz Twoje dziecko może nie tylko rysować kredą, ale również tworzyć fantastyczne obrazki!

Firma Lelin oferuje świetny zestaw 2w1 tablicę suchościeralną i magnetyczną. Tablica to zamykana walizka z uchwytami z czerwonego sznurka. Z zewnątrz pokryta jest czarną powłoką, po której można pisać kredą. W środku na magnetycznej części można przyczepiać magnesy.

Dzięki klockom magnetycznym dziecko może układać kolorowe mozaiki na tablicy. Do zestawu dołączono karteczki z obrazkami, które można ułożyć, ale to tylko początek zabawy. Potem można układać własne wzory. Taka forma zabawy to świetny sposób, by rozwijać dziecięcą kreatywność i wyobraźnię. Spróbujcie stworzyć swój własny obrazek!

W skład zestawu wchodzi:

  • walizka z klasyczną i magnetyczną tablicą,
  • 40 magnetycznych, drewnianych klocków w różnych kształtach i kolorach
  • karteczki z podpowiedziami obrazków do ułożenia.

Zaletą zestawu jest to, że walizka ma zamknięcie, dzięki czemu po skończonej zabawie klocki nie zginą. Z łatwością można równeiż zabrać cały zestaw ze sobą. Dzięki temu, że całość jest składana macie z jednej strony sporo miejsca do zabawy, a z drugiej zestaw nie zajmuje dużo miejsca, więc idealnie nadaje się np. w podróż. 

Całość zapakowana w kolorowe pudełko, świetnie sprawdzi się jako prezent.

Wiek: 3+

Wymiary: 26 x 26 x 4 cm

Referencja: L30021

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies