Melissa & Doug - Stolik aktywności ze zwierzętami dla malucha

Firma Melissa & Doug to ponad 25 lat doświadczenia w tworzeniu zabawek dla dzieci w każdym wieku. Powstała w zaciszu amerykańskiego garażu, dziś jest jednym z wiodących na rynku producentów ponad 2000 ogólnorozwojowych zabawek i akcesoriów. Wiele zabawek otrzymało liczne nagrody prestiżowych organizacji zajmujących się przemysłem zabawkowym. Melissa and Doug jest przykładem nowoczesnej i innowacyjnej firmy czerpiącej całymi garściami z przeszłości. Wiele gier i zabawek zostało wynalezionych na nowo, oszlifowanych, dopracowanych i podanych w atrakcyjnej formie dla dzieci i młodzieży.

Dużą część asortymentu stanowią zestawy artystyczne, przybory malarskie, oraz wiele innych zestawów gotowych wspomagać nieznane dotąd talenty naszych małych artystów. Oferta firmy jest zawsze zgodna z najbardziej surowymi wymogami standardów bezpieczeństwa na różnych rynkach USA, UE oraz wielu krajów Azji. Zabawki Melissa And Doug przechodzą nawet japońskie testy uchodzące za najbardziej rygorystyczne na świecie.

Stolik aktywności ze zwierzętami dla malucha

Cena:
139.90 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 12 miesięcy
Producent:
Ilość:
- +
Kup na prezent:

Koszt pakowania 10zł

Opakowanie dla:

Opis produktu

Drewniany stolik aktywności od Melissa& Doug to świetna propozycja dla małego odkrywcy, która nie tylko bawi, ale przede wszystkim rozwija w nim wiele ważnych umiejętności. Taka forma zabawki edukacyjnej rozwija przede wszystkim zdolności manualne, uczy odruchu chwytania i łapania rączkami, a także ćwiczy małe paluszki. Wzbudza również ciekawość świata oraz trenuje spostrzegawczość.

Od najmłodszych lat warto pomagać dziecku rozwijać te umiejętności, gdyż maluchy, które mają lepiej wyćwiczone paluszki łatwiej i szybciej uczą się pisać, rysować oraz lepiej radzą sobie z pozostałymi zajęciami technicznymi.

Dziecko będzie mogło sprawdzić co słuchać u uśmiechniętego leniwca, co kryje się pod uroczą małpką, sprawdzić dokąd zmierza krokodylek oraz czy motylek rusza skrzydełkami. A to jeszcze nie wszystkie atrakcje jakie na nie czekają! Maluch znajdzie tu wiele możliwości manipulowania poprzez przesuwanie, kręcenie, otwieranie elementów.

Do tablicy zostały dołączone stabilne, dokręcane nóżki dzięki którym zabawa może być dla dziecka jeszcze bardziej wygodna i komfortowa. Może ono bawić się tablicą na płasko lub nieco wyżej, gdyż po dokręceniu nóżek powstanie stoliczek.

Zabawka składa się z:

  • drewnianej planszy z 8 różnymi atrakcjami: przesuwającymi się zwierzątkami i ptaszkami, kręcącymi kółeczkami i trybikami oraz motylkiem, któremu ruszają się skrzydełka,
  • 4 stabilnych dokręcanych nóżek o wysokości 18cm w kolorach: czerwonym, zielonym, pomarańczowym i niebieskim,
  • 4 nakładek do montażu nóżek,
  • kompletu wkrętów,
  • 2 kluczy do montażu,
  • jasnej i czytelnej instrukcji,

Maluch zaintrygowany ruszającymi się elementami będzie chciał sprawdzić każdy zakamarek tej interesującej planszy! Wszystko w żywej i przyjemnej dla oka kolorystyce, która przyciągnie i zachęci dziecko do zabawy. Idealny na prezent dla malucha

Wiek: 1+

Wymiary tablicy: 31 x 42cm

Wymiary pudełka: 43 x 42cm

Referencja: 40122

Deklaracja zgodności: CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies