Sfd - Szachy podróżne w woreczku

Small Foot Design to niemiecka marka wykreowana przez firmę Legler. 

Zabawki z tej serii cechują się wysoką jakością wykonania z drewna pozyskanego z ponownego zalesienia lasów. Firma wyznaczyła sobie za główny cel propagowanie ochrony środowiska. Korzysta ona m.in z energii słonecznej . 

Produkty marki Small Foot Design rozwijają motorykę i koordynację ręka / oko . Są przyjazne dla najmłodszych dzieci i zapewniają dużo dobrej i co najważniejsze, bezpiecznej zabawy. Wiele produktów to także artykuły dekoracyjne, które na pewno będą świetnym dopełniem wnętrza każdego domu.

Zabawki odpowiadają Europejskim Normom Dla bezpieczeństwa zabawek EN 71.

Szachy podróżne w woreczku

Cena:
24.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 6 lat
Producent:
Ilość:
- +
Kup na prezent:

Koszt pakowania 10zł

Opakowanie dla:

Opis produktu

Klasyczne szachy to gra logiczna znana na całym świecie, w którą rozgrywane są turnieje, a najlepsi zawodnicy cieszą się sławą i uznaniem. Teraz możecie łatwo zabrać je ze sobą na każdą wycieczkę czy w podróż.

Szachy to klasyczna gra strategiczna wymyślona już ok 6 wieku n.e. Na 64 - polowej szachownicy gracze prowadzą prawdziwą wojenną potyczkę, która ma doprowadzić do obalenia króla. Zestaw sklada się z dwóch 16 elementowych armii :) Wspaniała zabawa zarówno dla dzieci i dla rodziców. Gra rozwija zdolności logiczne dziecka i może stać się prawdziwym hobby. Kto z nas nie chciałby zostać Arcymistrzem szachów ?

Ten zestaw to super pomysł na podróż, dzięki temu, że plansza została nadrukowana na woreczku, w który z łatwością spakujecie pionki. Zestaw jest lekki i nie zajmuje wiele miejsca, co ważne w podróży. 

Zestaw składa się z:

  • worka z tkaniny, który jest jednocześnie planszą po wyjęciu pionków
  • pionków - 32 sztuki po 16 z kolorze niebieskim i żółto-pomarańczowym

Dzięki woreczkowi pionki się nie gubią, a całość łatwo schować i przewieźć. Doskonała propozycja również dla szkół i przedszkoli. Dzięki takiej planszy cały zestaw jest również tańszy niż tradycyjne szachy w drewnianym pudełku.

Wymiary worka: 26 x 24cm

Wiek 6+

Referencja: 112021

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies