SZYBKI KONTAKT 7.00 - 16.00

Nefere

Zaloguj się
Logowanie
Nowe konto
Do darmowej wysyłki brakuje: 100 zł Darmowa wysyłka!
okazja dnia
Układanka safari - zwierzęta z małymi
Układanka safari - zwierzęta z małymi
Strona główna / Produkty / Klocki, puzzle, układanki / Układanki z uchwytami / Woodyland Woody - Układanka safari - zwierzęta z małymi

Układanka safari - zwierzęta z małymi

Nasze opinie:
Cena:
27,90 zł
Ean:
8591864919147
Dostępność:
Produkt dostępny
Wysyłka:
Płeć:
Wiek:
Od 2 lat
Producent:
Woodyland Woody
Ilość:

Bardzo ładna układanka z uchwytami. Efekt wizualny zapewniony dzięki ciekawym obrazkom przedstawiających dzikie zwierzęta na safari. Teraz możecie obserwować je wraz z ich młodymi. Czym różni się mały słoń od dużego? I czy mały lew ma grzywę? Czy hipopotam potrafi pływać? Na te i inne pytania możecie odpowiadać podczas zabawy, ucząc dziecko ciekawostek o życiu zwierząt.

Najważniejszą funkcją edukacyjną zabawki jest rozwijanie umiejętności kojarzenia oraz koordynacji ręka-oko. To właśnie takie zabawki świetnie pobudzają motorykę dziecka. W tym przypadku dziecko ma do ułożenia osiem elementów, ale nie jest to takie proste, bo mają one nieregularne kształty. Należy z jednej strony połączyć odpowiednie zwierzęta w pary, a z drugiej ułożyć je we właściwym miejscu.

Kolorowa ukladanka to świetny pomysł na prezent, zwłaszcza jeśli jest wykonana z drewna. Drewniane zabawki są trwałe i ekologiczne.

Wymiary: 30 x 22cm

Wiek: 2+

Referencja: WD91914

Deklaracja zgodności CE