Bino - Gitara 6-strunowa 23''

Bino Europa k.s. to czeski producent zabawek drewnianych, który oferuje ponad 1000 różnych produktów dla dzieci w wieku od 0 do 7 lat.

Wszystkie zabawki posiadają kolorowe opakowanie i informację w języku polskim. Zabawki są edukacyjne i przyjazne dla każdego dziecka.

Wszystkie produkty są certyfikowane przez uznawane na całym świecie laboratoria badawcze i spełniają wymagania dyrektyw UE, zgodnie z normą EN-71.

Gitara 6-strunowa 23''

Cena:
59.90 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 5 lat
Producent:
Ilość:
- +
Kup na prezent:

Koszt pakowania 10zł

Opakowanie dla:

Opis produktu

Propozycja klasycznej gitary marki Bino to wspaniały instrument dla początkujących muzyków, który pozwoli naszemu dziecku poczuć się jak prawdziwy gitarzysta.

Od najmłodszych lat warto wspierać zainteresowania dziecka a taka forma zabawkowej gitary świetnie przygotuje go do gry na prawdziwym instrumencie. Model ten został wykonany z precyzją oraz dbałością o szczegóły- posiada progi oraz metalowe struny. Zabawka została stworzona na wzór prawdziwej klasycznej gitary co dodatkowo podniesie zainteresowanie dziecka – w końcu nie każdy może się taką pochwalić!

Zabawki sensoryczne w formie instrumentów mają wiele zalet:

  • przyczyniają się do prawidłowego rozwoju dziecka,
  • świetnie rozwijają jego wrażliwość na dźwięki, poczucie rytmu,
  • wspomagają motorykę oraz zręczność
  • są pomocne w kształtowaniu dziecięcych zainteresowań.

W zestawie znajduje się:

  • drewniana gitara z 6 strunami,
  • kostka do gry,
  • 1 zapasowa struna,

Maluchy od samego początku uwielbiają zabawki, które piszczą, grzechoczą, grają i wydają różne inne dźwięki. Warto zwrócić uwagę na to, że pierwsze oznaki uzdolnień muzycznych pojawiają się już bardzo malutkich dzieci, dlatego warto obserwować swoją pociechę, gdyż kto wie, być może dojrzewa w nim prawdziwy talent muzyczny :)

Jeżeli chcesz sprawić swojemu dziecku oryginalny prezent – ta gitara będzie strzałem w dziesiątkę.

Wiek: 3+

Wymiary: 60 x 20 x 6cm

Referencja: 86553

Deklaracja zgodności: CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies