SZYBKI KONTAKT 7.00-16.00

Nefere

Zaloguj się
Logowanie
Nowe konto
Do darmowej wysyłki brakuje: 100 zł Darmowa wysyłka!
okazja dnia
Gra z woreczkami
Gra z woreczkami
Gra z woreczkami
Gra z woreczkami
Gra z woreczkami
Gra z woreczkami
Gra z woreczkami
Gra z woreczkami
Gra z woreczkami
Gra z woreczkami
Strona główna / Produkty / Gry i Zabawy / Gry zręcznościowe / Viga - Gra z woreczkami

Gra z woreczkami

Nasze opinie:
Cena:
69,90 zł
Ean:
6934510506674
Dostępność:
Produkt dostępny
Wysyłka:
Płeć:
Wiek:
Od 2 lat
Producent:
Viga
Ilość:

Zabawy ruchowo-zręcznościowe to super rozwiązanie zachęcające dzieci do aktywności ruchowej. Dzięki zachęcaniu dzieci do gry i ruchu, zwłaszcza na powietrzu sprawiamy, że zdrowo się rozwijają, zażywają witaminy D i rozwijają sprawność ruchową. Niewątpliwą zaletą tej gry jest to, że sprawdzi się zarówno w domu, jak i na dworze.

W tej grze będziecie mogli sprawdzić swoją celność, dokładność oraz szybkie liczenie. Wystarczy rozłożyć tarczę i można zaczynać. Tarczy nie trzeba skręcać, wystarczy ją rozłożyć. Podpórka zamontowana jest na sznureczku tak, aby się nie rozłożyła podczas gry. Na planszy narysowano 5 otworów, z których każdy oznaczony został inną punktacją. Nie wystarczy więc trafić do dziurki, najlepiej trafić do tej najwyżej punktowanej. Można zdobyć od 10 do 50 punktów. Każdy z graczy ma 3 rzuty.

Zestaw zawiera:

  • tarczę drewnianą
  • trzy czerwone woreczki do rzucania

Taka zabawka to również możliwość zdobycia nowych przyjaciół. Rozłóżcie ją na placu zabaw lub plaży i sprawdźcie ile dzieci będzie chciało dołączyć do gry. 

W jednym z otworów (żółtym) zamontowana jest siatka do przechowywania woreczków po zabawie. Dzięki temu, że mają swoje miejsce napewno się nie zgubią i zawsze będzie łatwo je znaleźć.

Wiek: 2+

Wymiary tarczy: 44,5 x 33cm

Referencja: V50667

Deklaracja zgodności CE