Melissa & Doug - Odkurzacz - zabawka drewniana Melissa and Doug

Firma Melissa & Doug to ponad 25 lat doświadczenia w tworzeniu zabawek dla dzieci w każdym wieku. Powstała w zaciszu amerykańskiego garażu, dziś jest jednym z wiodących na rynku producentów ponad 2000 ogólnorozwojowych zabawek i akcesoriów. Wiele zabawek otrzymało liczne nagrody prestiżowych organizacji zajmujących się przemysłem zabawkowym. Melissa and Doug jest przykładem nowoczesnej i innowacyjnej firmy czerpiącej całymi garściami z przeszłości. Wiele gier i zabawek zostało wynalezionych na nowo, oszlifowanych, dopracowanych i podanych w atrakcyjnej formie dla dzieci i młodzieży.

Dużą część asortymentu stanowią zestawy artystyczne, przybory malarskie, oraz wiele innych zestawów gotowych wspomagać nieznane dotąd talenty naszych małych artystów. Oferta firmy jest zawsze zgodna z najbardziej surowymi wymogami standardów bezpieczeństwa na różnych rynkach USA, UE oraz wielu krajów Azji. Zabawki Melissa And Doug przechodzą nawet japońskie testy uchodzące za najbardziej rygorystyczne na świecie.

Odkurzacz - zabawka drewniana Melissa and Doug

Darmowa wysyłka

Poczta Polska Paczkomaty Inpost Odbiór w punkcie
Cena:
88.90 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 3 lat
Producent:
Ilość:
- +
Kup na prezent:

Koszt pakowania 10zł

Opakowanie dla:

Opis produktu

Nauka porządku i sprzątania swoich rzeczy wydaje się być jedną z podstawowych umiejętności opanowanych przez dzieci. Wiemy jednak, że nie zawsze jest to łatwe, ale zabawki sprzątające na pewno ułatwią to zadanie. Drewniany odkurzacz to nie tylko kolejna zabawka to również lekcja życia, naśladowanie dorosłych i odgrywanie ról. 

A kolorowy odkurzacz ma również tą istotną cechę, że naprawdę sprząta dołączone produkty imitujące to, co zwykle gubi nam się w zakamarkach lub spada na podłogę: spinacze, guziki, drobne monety itp. 

W zestawie znajdziecie:

  • drewniany odkurzacz składający się z dwóch części
  • 8 drewnianych elementów do sprzątania
  • kartkę z listą produktów do sprzątnięcia

Podczas pchania odkurzacza dziecko może kierować nim na te elementy. Odkurzacz sprzątnie je do środka, skąd można je łatwo wyciągać i bawić się od nowa. Wystarczy podnieść klapkę. Pokrętło na odkurzaczu można przekręcać przy czym będzie wydawać odgłos klikania. Całość przygotowana tak, aby zapewnić dziecku ciekawą zabawę, a umiejętność zadbania o porządek w swoim otoczeniu jest przydatna wszystkim. 

Wiek: 3+

Wymiary: 60 x 19 x 14cm

Referencja: 15189

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

Produkt

nasze marki

kot
pies