Viga - Zestaw konstrukcyjny w dużej skrzyni

Marka drewnianych zabawek Viga została zarejestrowana w 2003 roku. Zawiera kolekcję najlepiej sprzedających się produktów oraz najnowszych projektów. Każdego roku marka Viga dostarcza nowych produktów do swojej kolekcji.

Naturalne, bezpieczne, ekologiczne i pełne zabawy oto cechy wyróżnające markę.

Dzięki swojemu designowi, wysokiej jakości i przystępnej cenie zabawki tej marki sprzedają się dobrze w Europie, Ameryce, Bliskim Wschodzi oraz Japonii i Australii. 

Zestaw konstrukcyjny w dużej skrzyni

Darmowa wysyłka

Poczta Polska Odbiór w punkcie
Cena:
99.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Płeć:
Wiek:
od 3 lat
Producent:
Ilość:
- +

Opis produktu

Duży zestaw klocków to duża frajda dla małych konstruktorów. A dodatkowo jest to zabawka która zajmuje dziecko na dłużej. Zestaw ten daje nieograniczoną ilość możliwości. Można budować wiele różnych konstrukcji w dowolny, wybrany przez dziecko sposób.

Taki zestaw to zabawka, która rozwija zdolność analitycznego myślenia trzeba się zastanowić jaką część gdzie przykręcić, żeby wyszedł zamierzony efekt. Dziecko manipulując drewnianymi narzędziami ćwiczy zdolności manualne - dzięki możliwości przykręcania, odkręcania, składania itd. Jest też dobrą okazją do potrenowania cierpliwości - nie od razu wszystko musi się udać, a śrubki nie zawsze chcą się wkręcać jak należy ;-)

Zestaw konstrukcyjny składa się z 53 sztuk. W skład zestawu wchodzą:

  • podłużne klocki z otworami - 16 sztuk
  • śrubki o różnej długości gwintu w czterech kolorach - 16 sztuk 
  • 4 koła
  • 8 kwadratowych nakrętek
  • 8 kolorowych kostek
  • drewniany śrubokręt

Wszystkie elementy wykonane z drewna. Całość zapakowana w wygodną drewnianą skrzynię, która ułatwia utrzymanie porządku. Na górze przezroczyste tworzywo, które sprawia, że widać zawartość, ale się nic nie rozsypuje. W zestawie również ulotka z propozycjami budowli, jakie można złożyć z klocków, ale zabawka daje nieograniczone możliwości przez co pobudza kreatywność dziecka.

Produkt wyróżnia się od innych podobnych rozmiarem. Jest znacznie większy.

Wiek: 3+

Wymiary skrzyni: 31 x 31 x 5,5cm

Referencja: V50490

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

Produkt

nasze marki

kot
pies