Viga - Mikser z misiem

Marka drewnianych zabawek Viga została zarejestrowana w 2003 roku. Zawiera kolekcję najlepiej sprzedających się produktów oraz najnowszych projektów. Każdego roku marka Viga dostarcza nowych produktów do swojej kolekcji.

Naturalne, bezpieczne, ekologiczne i pełne zabawy oto cechy wyróżnające markę.

Dzięki swojemu designowi, wysokiej jakości i przystępnej cenie zabawki tej marki sprzedają się dobrze w Europie, Ameryce, Bliskim Wschodzi oraz Japonii i Australii. 

Mikser z misiem

Cena:
65.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 2 lat
Producent:
Ilość:
- +

Opis produktu

Oto pomocnik małych szefów kuchni! Bezpieczny dla dzieci mikser z misiem wykonany został z wysokiej jakości drewna oraz nieszkodliwych dla zdrowia farb. 

Mikser jest niezwykle funkcjonalny i prosty w użyciu. Wystarczy napełnić miskę składnikami, ustawić mieszadło na odpowiednią moc i do dzieła. Przy kręceniu pokrętłem dziecko ćwiczy motorykę rąk, a mieszadło obraca się miksując składniki.

Zabawa drewnianym mikserem to świetne ćwiczenie dla najmłodszych. Dziecko rozwija zdolności manualne oraz umiejętności pracy w grupie, bo co może być przyjemniejsze niż wspólne pieczenie ciasteczek:) Zabawa w naśladowanie dorosłych i odgrywanie ról uczy dziecko zachowań społecznych.

W skład zestawu wchodzą:

  • drewniany mikser z odchylanym do góry ramieniem, aby łatwo było włożyć i wyciągnąć miskę. Na górze wygodna rączka do podnoszenia ramienia. Z boku mikser ma charakterystyczne pokrętło z głową misia. Przy obracaniu pokrętła będzie ono pstrykać. Mieszadło obraca się dookoła, ale również można je podnosić i opuszczać.
  • miska z tworzywa

Mikser wykonany z drewna w czerwono-białej kolorystyce.

W nazym sklepie można dokupić również ekspres do kawy z tej samej serii.

Wiek: 2+

Wymiary: 20,5 x 17 x 10,5cm

Referencja: V50235

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies