Viga - Ciężarówka z dźwigiem i przyczepą

Marka drewnianych zabawek Viga została zarejestrowana w 2003 roku. Zawiera kolekcję najlepiej sprzedających się produktów oraz najnowszych projektów. Każdego roku marka Viga dostarcza nowych produktów do swojej kolekcji.

Naturalne, bezpieczne, ekologiczne i pełne zabawy oto cechy wyróżnające markę.

Dzięki swojemu designowi, wysokiej jakości i przystępnej cenie zabawki tej marki sprzedają się dobrze w Europie, Ameryce, Bliskim Wschodzi oraz Japonii i Australii. 

Ciężarówka z dźwigiem i przyczepą

Darmowa wysyłka

Poczta Polska Paczkomaty Inpost Odbiór w punkcie
Cena:
69.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 2 lat
Producent:
Ilość:
- +
Kup na prezent:

Koszt pakowania 10zł

Opakowanie dla:

Opis produktu

Drewniana ciężarówka z ruchomym dźwigiem i kontenerami to nie lada gratka. Każdy mały fan pojazdów będzie się świetnie bawił tym pojazdem. Poza podstawową funkcją tzn. jeżdżeniem ciężarówka ma specjalny magnetyczny dźwig. Dźwig ma ruchome ramię (ramię porusza się w górę i w dół oraz w prawo i w lewo).

Na przyczepce znajdują się cztery kontenery. Każdy przewozi inną żywność: ryby, pieczywo, owoce i warzywa. Kontenery są ruchome.

I najciekawsza część zabawki dźwig ma magnetyczną końcówkę. Natomiast każdy z kontenerów ma ukryty magnes. Dzięki temu dźwigiem można rozładowywać i załadowywać przyczepkę.

Przyczepka zakładana na kołeczku, dzięki czemu tylna część jest ruchoma i skręca. Można również odczepić przyczepkę.

Zabawka daje wiele możliwości zabawy.

Całość wykonana z porządnego drewna.

Wiek: 18m+

Wymiary: 29 x 8 x 10cm

Referencja: V50690

Deklaracja zgodności CE

xqa, xqf

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Opinie o produkcie

Magda

Piątek, 12.05.2017, 15:56
ocena 5 ocena 5 ocena 5 ocena 5 ocena 5

Zabawka idealna do ćwiczenia koordynacji ruchowej rączek. Magnes nie za mocny, więc dobry do starannego przenoszenia towarów, bo jak za mocno się dźwigiem trzęsie, to się gubi towar :) Zabawka idealnie pasuje do kolejki, jak się ma pociąg z magnesikami przy wagonach. Dźwig rozładuje wtedy także towar z pociągu :)


Produkty podobne

Produkt

nasze marki

kot
pies