Viga - Układanka Misiowa dziewczynka

Szanowni klienci!

Informujemy, że Poczta Polska ma już około tygodniowe opóźnienia w doręczaniu paczek. Prosimy wziąć tą informację pod uwagę przy wyborze sposobu dostawy Waszych zakupów.

pozdrawiamy Zesół Nefere

Marka drewnianych zabawek Viga została zarejestrowana w 2003 roku. Zawiera kolekcję najlepiej sprzedających się produktów oraz najnowszych projektów. Każdego roku marka Viga dostarcza nowych produktów do swojej kolekcji.

Naturalne, bezpieczne, ekologiczne i pełne zabawy oto cechy wyróżnające markę.

Dzięki swojemu designowi, wysokiej jakości i przystępnej cenie zabawki tej marki sprzedają się dobrze w Europie, Ameryce, Bliskim Wschodzi oraz Japonii i Australii. 

Układanka Misiowa dziewczynka

Cena:
19.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Płeć:
Wiek:
od 2 lat
Producent:
Ilość:
- +

Opis produktu

Układanka drewniana z Misiową dziewczynką to ciekawa propozycja dla małej modnisi. Układanka nie tylko rozwija zdolności manualne dziecka, ale i jego wyobraźnię. W zestawie znajdzie sześć zestawów do ubrania misia na różne okazje.

Dodatkowo miny misia są różne, dzięki czemu dziecko może ćwiczyć rozpoznawanie nastroju i emocji, co wpływa na rozwój społeczny dziecka i naukę empatii.

Układanka składa się z sześciu zestawów:

  1. ubranko zimowe z ciepłymi butami
  2. ubranko jesienne ze swetrem i sukienką
  3. ubranko wiosenne z zieloną sukienką
  4. ubranko z niebieską letnią sukienką na ramiączkach
  5. ubranko na plaże ze strojem kąpielowym i wiaderkiem
  6. ubranko do spania

Każdy zestaw składa się z trzech części: głowy, tułowia i nóg. Dziecko może ubierać misia w zestawy, albo tworzyć zupełnie inne dowolne zestawienia mieszając poszczególne części. W trakcie zabawy dziecko uczy się rozpoznawania części ciała oraz części garderoby. 

Całość zapakowana w drewniane pudełeczko. Na górze pudełeczka przygotowany otwór, w który dziecko będzie wkładać poszczególne części, co ułatwi układanie.

Materiał: naturalne drewno

Wymiary: 14 x 13 x 4 cm

Wiek: 18m+

Referencja: V56403

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies