Melissa & Doug - Siatka na motyle zielona

Firma Melissa & Doug to ponad 25 lat doświadczenia w tworzeniu zabawek dla dzieci w każdym wieku. Powstała w zaciszu amerykańskiego garażu, dziś jest jednym z wiodących na rynku producentów ponad 2000 ogólnorozwojowych zabawek i akcesoriów. Wiele zabawek otrzymało liczne nagrody prestiżowych organizacji zajmujących się przemysłem zabawkowym. Melissa and Doug jest przykładem nowoczesnej i innowacyjnej firmy czerpiącej całymi garściami z przeszłości. Wiele gier i zabawek zostało wynalezionych na nowo, oszlifowanych, dopracowanych i podanych w atrakcyjnej formie dla dzieci i młodzieży.

Dużą część asortymentu stanowią zestawy artystyczne, przybory malarskie, oraz wiele innych zestawów gotowych wspomagać nieznane dotąd talenty naszych małych artystów. Oferta firmy jest zawsze zgodna z najbardziej surowymi wymogami standardów bezpieczeństwa na różnych rynkach USA, UE oraz wielu krajów Azji. Zabawki Melissa And Doug przechodzą nawet japońskie testy uchodzące za najbardziej rygorystyczne na świecie.

Siatka na motyle zielona

Cena:
24.90 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 3 lat
Producent:
Ilość:
- +

Opis produktu

Siatka na motyle i inne latające owady to idealna pomoc dla małego entomologa. Można z nią wygodnie podróżować w poszukiwaniu wymarzonych okazów. Najlepsze w niej jest to, że świetnie sprawdza się zarówno jako prawdziwa pomoc łowcy motyli i innych okazów, jak i jako zabawka wyłącznie. Zabawka zachęca dzieci do spędzania czasu na świeżym powietrzu i w ruchu. W końcu, aby odnaleźć coś godnego uwagi, trzeba się nieco nachodzić, a przede wszystkim wytężyć wzrok. Jest to rozrywka idealna na wiosenne i letnie spacery, a także wycieczki pozamiejskie. Można ją też wykorzystać w zupełnie inny sposób niż do łapania owadów. Świetnie sprawdzi się również do łapania np. małych piłeczek, co w połączeniu z drugą siatką stwarza okazję do rewelacyjnej zabawy z rodzeństwem, kolegami lub rodzicami. Można ją także wykorzystać w wannie do wyławiania zabawkowych rybek, więc możliwości, jakie stwarza ta zabawka, jest naprawdę bardzo dużo.


Na prawdziwe wyróżnienie zasługuje jednak wykonanie tego produktu. Jak każda zabawka w naszej ofercie, pochodzi ona od wyłącznie zaufanych i cieszących się światowym zaufaniem producentów, co gwarantuje jej najwyższy poziom jakości. Dokładne wykończenie sprawia, że nie ma żadnych elementów, które mogłyby stwarzać zagrożenie dla maluchów, więc siatka na motyle jest produktem całkowicie bezpiecznym. Kolorowa rączka oraz wesoła ozdoba na niej umiejscowiona dodają uroku i z pewnością sprawią, że dzieci chętnie będą sięgać po tę zabawkę. Na rączce siatki znajduje się także otwór, przez który można przewlec jakiś sznureczek, dzięki czemu dziecko nie upuści siatki. Zabawka została stworzona dla ciekawych świata, poszukiwaczy i odkrywców! Zapewnij swojemu maluchowi godziny aktywnej i radosnej zabawy!


Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i innymi produktami, które mamy do zaoferowania!


Właściwości produktu:


Materiał: plastik i siatka

Wiek: 3+

Wymiary: długość 60cm, siatka 23 x 23 x 38cm

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Opinie o produkcie

Sbuś

Wtorek, 12.06.2018, 10:41
ocena 5 ocena 5 ocena 5 ocena 5 ocena 5

Bardzo fajna zabawka, dzieciaki cały czas ruchu ubiegały się za motylkami. Oczywiście żadnemu nie stała się krzywda


Produkty podobne

nasze marki

kot
pies