Melissa & Doug - Lupa różowa szkło powiększające

Firma Melissa & Doug to ponad 25 lat doświadczenia w tworzeniu zabawek dla dzieci w każdym wieku. Powstała w zaciszu amerykańskiego garażu, dziś jest jednym z wiodących na rynku producentów ponad 2000 ogólnorozwojowych zabawek i akcesoriów. Wiele zabawek otrzymało liczne nagrody prestiżowych organizacji zajmujących się przemysłem zabawkowym. Melissa and Doug jest przykładem nowoczesnej i innowacyjnej firmy czerpiącej całymi garściami z przeszłości. Wiele gier i zabawek zostało wynalezionych na nowo, oszlifowanych, dopracowanych i podanych w atrakcyjnej formie dla dzieci i młodzieży.

Dużą część asortymentu stanowią zestawy artystyczne, przybory malarskie, oraz wiele innych zestawów gotowych wspomagać nieznane dotąd talenty naszych małych artystów. Oferta firmy jest zawsze zgodna z najbardziej surowymi wymogami standardów bezpieczeństwa na różnych rynkach USA, UE oraz wielu krajów Azji. Zabawki Melissa And Doug przechodzą nawet japońskie testy uchodzące za najbardziej rygorystyczne na świecie.

Lupa różowa szkło powiększające

Cena:
22.90 zł
Dostępność:
Produkt niedostępny

Powiadom mnie o dostępności

Wiek:
od 4 lat
Producent:

Opis produktu

Młoda poszukiwaczka owadów lub innych skarbów ukrytych w trawie będzie potrzebowała odpowiednich akcesoriów! Różowa lupa firmy Melissa&Doug świetnie się spisze. Dzięki powiększeniu dziecko odnajdzie

wszystkie najdrobniejsze owady i inne skarby. Na pewno też chętnie pomoże mamie w poszukiwaniu drobnych rzeczy w dywanie, albo pobawi się w detektywa.

Zabawka w przyjemnej kolorystyce zachęcajcej do zabawy.

Lupa posiada zawieszkę na końcu rączki. Dzięki temu lupę będzie można przyczepić do plecaka bądź paska w spodniach. Lupa już wtedy na pewno się nie zgubi.

Zabawka dla ciekawych świata, poszukiwaczy i odkrywców!

Materiał: plastik i bezpieczne, wzmocione platikowe szkło

Wiek: 4+

Wymiary: długość całości 23 cm, średnica szkła 9cm, średnica z obudową 14cm

Referencja: 16092

Deklaracja zgodności CE

cxxx

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies