Melissa & Doug - Puzzle sześcienne kostki z dźwiękiem Zwierzęta

Firma Melissa & Doug to ponad 25 lat doświadczenia w tworzeniu zabawek dla dzieci w każdym wieku. Powstała w zaciszu amerykańskiego garażu, dziś jest jednym z wiodących na rynku producentów ponad 2000 ogólnorozwojowych zabawek i akcesoriów. Wiele zabawek otrzymało liczne nagrody prestiżowych organizacji zajmujących się przemysłem zabawkowym. Melissa and Doug jest przykładem nowoczesnej i innowacyjnej firmy czerpiącej całymi garściami z przeszłości. Wiele gier i zabawek zostało wynalezionych na nowo, oszlifowanych, dopracowanych i podanych w atrakcyjnej formie dla dzieci i młodzieży.

Dużą część asortymentu stanowią zestawy artystyczne, przybory malarskie, oraz wiele innych zestawów gotowych wspomagać nieznane dotąd talenty naszych małych artystów. Oferta firmy jest zawsze zgodna z najbardziej surowymi wymogami standardów bezpieczeństwa na różnych rynkach USA, UE oraz wielu krajów Azji. Zabawki Melissa And Doug przechodzą nawet japońskie testy uchodzące za najbardziej rygorystyczne na świecie.

Puzzle sześcienne kostki z dźwiękiem Zwierzęta

Cena:
49.90 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 2 lat
Producent:
Ilość:
- +

Opis produktu

Zupełnie inne klocki sześcienne. Prosta i funkcjonalna zabawka dla maluchów. Dziecko bawiąc się układa obrazki zwierząt, a po dopasowaniu klocków tak, aby powstał cały zwierzak usłyszy dźwięk. Oczywiście dźwięk jest dostosowany do danego obrazka i tak można usłyszeć 6 różnych zwierząt i nauczyć się je rozpoznawać również po wydawanych przez nie odgłosach.

Układanka wykonana jest z naturalnego drewna, złożona z podstawy i dwóch sześcianów. Klocki są duże (7 x 7 x 7cm) co gwarantuje możliwość ich wygodnego złapania. Na każdej kostce ukrytych jest 6 połówek zwierząt takich, jak: owca, koń, krowa, świnka, pies i kogut. Zabawka doskonale rozwija wyobraźnię dziecka ucząc je koncentracji oraz spostrzegawczości. Dziecko również ćwiczy zdolności manualne szczególnie paluszki, a dźwięk dodatkowo zachęca je do zabawy. Klocki wydają dźwięk po ułożeniu ich na podstawie dzięki specjalnym wypustkom. Na każdym klocku są one w innym miejscu dlatego tylko dobrze dobrane połówki tego samego zwierzęcia gwarantują usłyszenie dźwięku.

Do zabawki potrzebne są 2 baterie AAA - baterie nie są dołączone do zestawu.

Wymiary podstawy: 18 x 10 x 3cm
Wiek: 2 +

Referencja: 11196

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies