Legler - Domek dla ptaków - kolorowy karmnik ozdobny

Szanowni klienci!

Informujemy, że Poczta Polska ma już około tygodniowe opóźnienia w doręczaniu paczek. Prosimy wziąć tą informację pod uwagę przy wyborze sposobu dostawy Waszych zakupów.

pozdrawiamy Zesół Nefere

W 1988 roku Holger i Ingo Legler założyli firmę handlową w Delmenhorst. Wtedy koncentrowali się na imporcie oraz zbycie artykułów promocyjnych i upominków z drewna.

Od 1995 roku założyciele firmy skupiają się na zabawkach z drewna i ciągle powiekszają asortyment, między innymi o artykuły dekoracyjne i upominki. To co zaczęło się przeszło 20 lat temu, urosło w międzyczasie do dobrze prosperującego przedsiębiorstwa na europejską skalę. Aktualnie asortyment zawiera około 3000 produktów, w tym rocznie ponad 500 nowości oraz wiele artykułów własnego opracowania pod nazwą marki „small foot design”.

Produkty Legler to przede wszystkim zabawki edukacyjne, artykuły szkolne oraz artykuły dekoracyjne.

Domek dla ptaków - kolorowy karmnik ozdobny

Cena:
49.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 8 lat
Producent:
kolor:
Ilość:
- +

Opis produktu

Śliczny drewniany ozdobny domek dla ptaków idealny do powieszenia przed domem lub na balkonie. Spełni swoją funkcję i będzie jednocześnie dekoracją w domu lub np na witrynie sklepowej.

Można powiesić go wszędzie, bo jest ... śliczny.

Domek wyposażony w sznureczek do zawieszenia, kołeczek dla ptaszków i otwór wlotowy. Dodatkowo z boku drzwiczki, które można otworzyć żeby swobodnie dostać się do środka i nasypać pożywienie. Artykuł dekoracyjny. 

Domek dostępny w dwóch wariantach kolorystycznych:

  • z niebieskim dachem
  • z czerwonym dachem

Materiał: drewno i sklejka

Wymiary: 15 x 13 x 25cm

Referencja: 6587

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies