Melissa & Doug - Figurki psów rasowych - zestaw 12szt.

Firma Melissa & Doug to ponad 25 lat doświadczenia w tworzeniu zabawek dla dzieci w każdym wieku. Powstała w zaciszu amerykańskiego garażu, dziś jest jednym z wiodących na rynku producentów ponad 2000 ogólnorozwojowych zabawek i akcesoriów. Wiele zabawek otrzymało liczne nagrody prestiżowych organizacji zajmujących się przemysłem zabawkowym. Melissa and Doug jest przykładem nowoczesnej i innowacyjnej firmy czerpiącej całymi garściami z przeszłości. Wiele gier i zabawek zostało wynalezionych na nowo, oszlifowanych, dopracowanych i podanych w atrakcyjnej formie dla dzieci i młodzieży.

Dużą część asortymentu stanowią zestawy artystyczne, przybory malarskie, oraz wiele innych zestawów gotowych wspomagać nieznane dotąd talenty naszych małych artystów. Oferta firmy jest zawsze zgodna z najbardziej surowymi wymogami standardów bezpieczeństwa na różnych rynkach USA, UE oraz wielu krajów Azji. Zabawki Melissa And Doug przechodzą nawet japońskie testy uchodzące za najbardziej rygorystyczne na świecie.

Figurki psów rasowych - zestaw 12szt.

Cena:
79.90 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 3 lat
Producent:
Ilość:
- +

Opis produktu

Zabawka dla kolekcjonerów i miłośników psów. Duży zestaw dwunastu figurek z psami rasowymi to gratka dla niejednego miłośnika tych zwierząt. Figurki zostały wykonane tak, aby bez kłopotu rozpoznać przedstawicieli najbardziej znanych psich ras. Każda figurka ma swoje miejsce w specjalnym domku, dzięki czemu całość prezentuje się bardzo okazale.

Zestaw zawiera przedstawicieli następujących ras:

 1. owczarek niemiecki
 2. szpic Akita
 3. francuski buldog
 4. szpic Pomeranian
 5. dalmatyńczyk
 6. labrador retriver
 7. Husky
 8. koker spaniel
 9. biały terier
 10. chihuahua
 11. jamnik
 12. Bernardyn

Wiek: 3+

Wymiary domku: 39,5 x 35,5 x 4cm

Wymiary figurek: najmniejsze ok. 4 x 5cm, największe ok. 10 x 6cm

Referencja: 19404

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies