Goki - Pacynka pluszowa na rękę Kaczka

Goki to niemiecka firma znana i lubiana zarówno przez rodziców, jak i dzieci. Mottem przewodnim tego producenta jest hasło: „Kto produkuje zabawki dla dzieci, ponosi szczególną odpowiedzialność za rozwój dziecka”. Zabawki Goki charakteryzują się najwyższą jakością i dbałością o szczegóły. Producent specjalizuje się w zabawkach edukacyjnych, dlatego znaczna ich część cieszy się popularnością w przedszkolach, szkołach, gabinetach logopedycznych oraz rehabilitacyjnych. Dzieje się tak ze względu na wysokie walory pedagogiczne oraz użytkowe. Są to bezpieczne, zabawki w rozsądnych cenach. Głównym asortymentem są wszelkiego rodzaju układanki, gry, instrumenty muzyczne, które poza jakością wyróżniają się także wysokimi walorami estetycznymi.

Pacynka pluszowa na rękę Kaczka

Cena:
29.50 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 4 lat
Producent:
Ilość:
- +

Opis produktu

Pacynki na rękę to świetna zabawa dla wszystkich dzieci. Idealnie sprawdzi się do odtworzenia znanych bajek, ale i wymyślenia własnych ich wersji lub całkiem nowych historii. Zabawka rozwija kreatywność i uczy odgrywania ról.

Po włożeniu ręki do środka kaczka będzie mogła zabawnie poruszać dziebem jakby coś mówiła. Dziub kaczki jest usztywniony dla ułatwienia.

Do uzupełnienia polecamy również pozostałe zestawy pacynek oraz zestaw z teatrzykiem - wszystko do dokupienia w naszym sklepie :-)

A może któreś z dzieci spróbuje swojego talentu jako początkujący brzuchomówca? Ta pacynka idealnie się do tego nadaje!

Pluszak może też być też przytulanką lub maskotką. 

Całość wykonana z pluszu i tkaniny.

Wiek: 4 +

Wymiary: 10 x 21 x 30 cm

Referencja: 51784

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies