Goki - Układanka z uchwytami rodzice i dzieci

Goki to niemiecka firma znana i lubiana zarówno przez rodziców, jak i dzieci. Mottem przewodnim tego producenta jest hasło: „Kto produkuje zabawki dla dzieci, ponosi szczególną odpowiedzialność za rozwój dziecka”. Zabawki Goki charakteryzują się najwyższą jakością i dbałością o szczegóły. Producent specjalizuje się w zabawkach edukacyjnych, dlatego znaczna ich część cieszy się popularnością w przedszkolach, szkołach, gabinetach logopedycznych oraz rehabilitacyjnych. Dzieje się tak ze względu na wysokie walory pedagogiczne oraz użytkowe. Są to bezpieczne, zabawki w rozsądnych cenach. Głównym asortymentem są wszelkiego rodzaju układanki, gry, instrumenty muzyczne, które poza jakością wyróżniają się także wysokimi walorami estetycznymi.

Układanka z uchwytami rodzice i dzieci

Cena:
29.00 zł 24.65 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 12 miesięcy
Producent:
Ilość:
- +
Kup na prezent:

Koszt pakowania 10zł

Opakowanie dla:

Opis produktu

Oto ciekawa układanka, która z jednej strony rozwija koordynację ręka-oko, a z drugiej pokazuje dziecku jak różnorodny i ciekawy potrafi być świat zwierząt.
 
Zabawka doskonale rozwija wyobraźnię naszego dziecka ucząc dziecko koncentracji oraz spostrzegawczości. Dopasowując puzzle do odpowiedniego otworu dziecko nabywa wprawy. Dodatkową zaletą jest podpatrywanie zwierząt i ich dzieci. Po obrazkiem zwierzęcia znajdują się jego dzieci.
 
Układanka wykonana jest z naturalnego drewna i zawiera 6 różnych zwierząt: kotek, owca, myszka, zajączek, kaczka, piesek. 
 
Materiał: malowane drewno
Wiek: 12m+
 
Wymiary: 30 x 21cm
 
Referencja: 57929
Deklaracja zgodności CE
 

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies