Goki - Kostki do gry w pudełku

Goki to niemiecka firma znana i lubiana zarówno przez rodziców, jak i dzieci. Mottem przewodnim tego producenta jest hasło: „Kto produkuje zabawki dla dzieci, ponosi szczególną odpowiedzialność za rozwój dziecka”. Zabawki Goki charakteryzują się najwyższą jakością i dbałością o szczegóły. Producent specjalizuje się w zabawkach edukacyjnych, dlatego znaczna ich część cieszy się popularnością w przedszkolach, szkołach, gabinetach logopedycznych oraz rehabilitacyjnych. Dzieje się tak ze względu na wysokie walory pedagogiczne oraz użytkowe. Są to bezpieczne, zabawki w rozsądnych cenach. Głównym asortymentem są wszelkiego rodzaju układanki, gry, instrumenty muzyczne, które poza jakością wyróżniają się także wysokimi walorami estetycznymi.

Kostki do gry w pudełku

Cena:
13.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 4 lat
Producent:
Ilość:
- +

Opis produktu

Znacie grę w generała? A może po prostu zaginęły Wam kostki od Waszych gier? Teraz możecie mieć malutki zestaw podręczny z kostkami w zamykanym pudełeczku tak, aby zawsze były na swoim miejscu.

Kości możecie używać jako uzupełnienie do gier planszowych lub do zabawy w kości właśnie. Jest wiele możliwości gry w kości, więc ten zestaw z pewnością się Wam przyda. 

Zestaw zawiera: 6 drewnianych kostek i zamykane pudełeczko.

Wymiary: 6.2 x 4.5 x 2.7 cm

Referencja: HS239

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies