Goki - Bębenek z kulkami naturalny

Goki to niemiecka firma znana i lubiana zarówno przez rodziców, jak i dzieci. Mottem przewodnim tego producenta jest hasło: „Kto produkuje zabawki dla dzieci, ponosi szczególną odpowiedzialność za rozwój dziecka”. Zabawki Goki charakteryzują się najwyższą jakością i dbałością o szczegóły. Producent specjalizuje się w zabawkach edukacyjnych, dlatego znaczna ich część cieszy się popularnością w przedszkolach, szkołach, gabinetach logopedycznych oraz rehabilitacyjnych. Dzieje się tak ze względu na wysokie walory pedagogiczne oraz użytkowe. Są to bezpieczne, zabawki w rozsądnych cenach. Głównym asortymentem są wszelkiego rodzaju układanki, gry, instrumenty muzyczne, które poza jakością wyróżniają się także wysokimi walorami estetycznymi.

Bębenek z kulkami naturalny

Darmowa wysyłka

Paczkomaty Inpost
Cena:
22.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 3 lat
Producent:
Ilość:
- +

Opis produktu

Niesamowity sposób by poznawać muzykę i uczyć się rytmu? Bębenek z kulkami od firmy Goki będzie niezastąpionym instrumentem dla każdego małego miłośnika muzyki!

Produkt wyróżnia się przede wszystkim:

  • naturalnym obiciem z prawdziwej skóry, 
  • stelażem i rączką wykonanym z drewna,
  • dwiema drewnianymi kuleczkami przymocowanymi do stelażu poprzez żółte sznureczki.

Zabawka ma na celu rozwinięcie poczucia rytmu i słuchu. Dziecko może potrząsać bębenkiem i przez uderzenia drewnianych kuleczek grać na instrumencie lub po prostu uderzać ręką w membranę. Produkt doskonale nadaje się do stworzenia zespołu muzycznego, natomiast za pomocą innych ciekawych instrumentów, w zabawie może wziąć udział jeszcze więcej dzieciaków.

Wiek: 3+

Wymiary: 19 x 10.5 x 5 cm

Referencja: 61999

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies