Goki - Sorter z serduszkiem

Goki to niemiecka firma znana i lubiana zarówno przez rodziców, jak i dzieci. Mottem przewodnim tego producenta jest hasło: „Kto produkuje zabawki dla dzieci, ponosi szczególną odpowiedzialność za rozwój dziecka”. Zabawki Goki charakteryzują się najwyższą jakością i dbałością o szczegóły. Producent specjalizuje się w zabawkach edukacyjnych, dlatego znaczna ich część cieszy się popularnością w przedszkolach, szkołach, gabinetach logopedycznych oraz rehabilitacyjnych. Dzieje się tak ze względu na wysokie walory pedagogiczne oraz użytkowe. Są to bezpieczne, zabawki w rozsądnych cenach. Głównym asortymentem są wszelkiego rodzaju układanki, gry, instrumenty muzyczne, które poza jakością wyróżniają się także wysokimi walorami estetycznymi.

Sorter z serduszkiem

Cena:
52.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 12 miesięcy
Producent:
Ilość:
- +

Opis produktu

Sorter drewniany firmy Goki to jedna z pierszych zabawek dla dzieci. Dzięki solidnemu wykonaniu przetrwa wiele godzin zabawy w sortowanie. Zabawy w sortowanie kształtów zapewniają wszechstronny rozwój maluszków. Z jednej strony dzieci ćwiczą koordynację ręka-oko próbując wcelować klockiem do otworu, a z drugiej myślenie i spostrzegawczość. Dzięki różnym kształtom i kolorom klocków uczą się je rozróżniać zdobywając wiedzę o otaczającym ich świecie i różnicach pomiędzy elementami.

Całość ślicznie wykonana z drewna ozdobiona delikatnym wzorkiem. 

Zestaw zawiera:

  • drewniane pudełeczko - sorter ze zdejmowaną pokrywą
  • 5 różnokolorowych klocków w kształcie: koła, trójkąta, kwadratu, gwiazdki i serduszka

Każdy klocek pasuje tylko do jednego otworu. Po wrzuceniu wszystkich do środka wystarczy podnieść czerwoną pokrywę i wyciągnąć klocki na zewnątrz.

Wiek: 1+

Wymiary: 16 x 16 x 7.6 cm

Referencja: 58580

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies