Goki - Przesuwanka rodzice i dzieci

Szanowni klienci!

Informujemy, że Poczta Polska ma już około tygodniowe opóźnienia w doręczaniu paczek. Prosimy wziąć tą informację pod uwagę przy wyborze sposobu dostawy Waszych zakupów.

pozdrawiamy Zesół Nefere

Goki to niemiecka firma znana i lubiana zarówno przez rodziców, jak i dzieci. Mottem przewodnim tego producenta jest hasło: „Kto produkuje zabawki dla dzieci, ponosi szczególną odpowiedzialność za rozwój dziecka”. Zabawki Goki charakteryzują się najwyższą jakością i dbałością o szczegóły. Producent specjalizuje się w zabawkach edukacyjnych, dlatego znaczna ich część cieszy się popularnością w przedszkolach, szkołach, gabinetach logopedycznych oraz rehabilitacyjnych. Dzieje się tak ze względu na wysokie walory pedagogiczne oraz użytkowe. Są to bezpieczne, zabawki w rozsądnych cenach. Głównym asortymentem są wszelkiego rodzaju układanki, gry, instrumenty muzyczne, które poza jakością wyróżniają się także wysokimi walorami estetycznymi.

Przesuwanka rodzice i dzieci

Cena:
38.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 3 lat
Producent:
Ilość:
- +

Opis produktu

Leśne zwierzątka się zgubiły. Szukają odpowiednich dróg do swoich dzieci. Trafią na miejsce jedynie jeśli sprytny maluch im w tym pomoże.

Przesuwanka rodzice i dzieci to świetna zabawa rozwijająca logiczne myślenie, koncentrację, a także koordynację ręka-oko. Na drewnianej podstawie znajdują się wypukłe elementy z wizerunkami leśnych zwierząt. Zadaniem dziecka jest przesunięcie ich po wydrążonych korytarzach do odpowiadającym im obrazków z małymi zwierzątkami. 

Drewniana przesuwanka od firmy Goki składa się z podstawy, na której namalowano kolorowe ilustracje małych leśnych dzieci oraz 8 ruchomych elementów z ich mamami. Na planszy znajdziemy takie stworzenia jak: dziki, sikorki, kaczki, lisy, sowy, niedźwiedzie, kozice i sarny.

Każdy mały miłośnik przyrody chętnie rozwiąże tę logiczną przesuwankę!

Wiek: 3+

Wymiary: 30 x 21 x 2 cm

Referencja: 57749

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies