Goki - Puzzle duże na budowie

Goki to niemiecka firma znana i lubiana zarówno przez rodziców, jak i dzieci. Mottem przewodnim tego producenta jest hasło: „Kto produkuje zabawki dla dzieci, ponosi szczególną odpowiedzialność za rozwój dziecka”. Zabawki Goki charakteryzują się najwyższą jakością i dbałością o szczegóły. Producent specjalizuje się w zabawkach edukacyjnych, dlatego znaczna ich część cieszy się popularnością w przedszkolach, szkołach, gabinetach logopedycznych oraz rehabilitacyjnych. Dzieje się tak ze względu na wysokie walory pedagogiczne oraz użytkowe. Są to bezpieczne, zabawki w rozsądnych cenach. Głównym asortymentem są wszelkiego rodzaju układanki, gry, instrumenty muzyczne, które poza jakością wyróżniają się także wysokimi walorami estetycznymi.

Puzzle duże na budowie

Cena:
34.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 3 lat
Producent:
Ilość:
- +
Kup na prezent:

Koszt pakowania 10zł

Opakowanie dla:

Opis produktu

Chcecie nauczyć dziecko cierpliwości czy rozwinąć spostrzegawczość? Puzzle sprawdzą się do tego wyśmienicie, choć to nie koniec korzyści, jakie daje zabawa puzzlami. Układanie obrazka z rozsypanych elementów to również ćwiczenie logicznego myślenia oraz koordynacji ręka-oko. Dodatkowo jeśli bawi się więcej niż jedno dziecko puzzle dają okazję do wspólnej zabawy lub rywalizacji. Jedna zabawka - wiele możliwości.

Ta układanka to aż 96 drewnianych elementów na drewnianej podstawie.

Co więcej obrazek po ułożeniu można traktować jak planszę edukacyjną. Tematyka w sam raz dla ciekawskich świata małych budowniczych. Jak powstaje dom? Jakie maszyny są potrzebne? Tego wszystkiego będziecie mogli się dowiedzieć oglądając ten obrazek. Ale to wciąż nie wszystko. Obrazek zawiera mnóstwo szczegółów i detali, których oglądanie i opowiadanie o nich będzie ciekawe dla dziecka, zwłaszcza jeśli interesuje się taką tematyką. Na obrazku znajdziecie np. wiechę na dachu, dzieci oglądające plac budowy czy inżynierów z planami. Znajdziecie tu również całą masę zabawnych szczegółów jak np. psa który zostawił ślady na świeżym betonie, protestujące krety, budowlańca czekającego na zwolnienie toalety i wiele innych. Wystarczy się dobrze przyjrzeć.

Wiek: 3+

Wymiary: 40 x 30 cm

Referencja: 57670

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies