Goki - Układanka warstwowa z małym misiem

Goki to niemiecka firma znana i lubiana zarówno przez rodziców, jak i dzieci. Mottem przewodnim tego producenta jest hasło: „Kto produkuje zabawki dla dzieci, ponosi szczególną odpowiedzialność za rozwój dziecka”. Zabawki Goki charakteryzują się najwyższą jakością i dbałością o szczegóły. Producent specjalizuje się w zabawkach edukacyjnych, dlatego znaczna ich część cieszy się popularnością w przedszkolach, szkołach, gabinetach logopedycznych oraz rehabilitacyjnych. Dzieje się tak ze względu na wysokie walory pedagogiczne oraz użytkowe. Są to bezpieczne, zabawki w rozsądnych cenach. Głównym asortymentem są wszelkiego rodzaju układanki, gry, instrumenty muzyczne, które poza jakością wyróżniają się także wysokimi walorami estetycznymi.

Układanka warstwowa z małym misiem

Cena:
32.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 3 lat
Producent:
Ilość:
- +

Opis produktu

Co robi mały miś? Jesteście ciekawi jak spędza dzień? Teraz możecie się tego dowiedzieć układając tą śliczną warstwową układankę. Układanka warstwowa to coś więcej niż zwykłe puzzle. To puzzle na czterech poziomach, więc trzeba się wykazać jeszcze lepszym kojarzeniem i spostrzegawczością. To kolejny etap dla mistrzów układania. Co dodatkowo utrudnia to nieregularny kształt elementów.

Całość została wykonana tak, aby dziecko mogło się dowiedzieć co robi miś w ciągu dnia. Należy ułożyć obrazki od najwcześniejszego, czyli porannej pobudki, do najpóźniejszego, czyli pójścia spać wieczorem. Sprawdźcie sami ile frajdy daje ta ciekawa układanka.

Całość wykonana z drewna. Zestaw zawiera 55 elementów i drewnianą podstawę.

Wiek: 3+

Wymiary: 20 x 20 x 1.5 cm

Referencja: 57583

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies