Goki - Puzzle duże natura

Goki to niemiecka firma znana i lubiana zarówno przez rodziców, jak i dzieci. Mottem przewodnim tego producenta jest hasło: „Kto produkuje zabawki dla dzieci, ponosi szczególną odpowiedzialność za rozwój dziecka”. Zabawki Goki charakteryzują się najwyższą jakością i dbałością o szczegóły. Producent specjalizuje się w zabawkach edukacyjnych, dlatego znaczna ich część cieszy się popularnością w przedszkolach, szkołach, gabinetach logopedycznych oraz rehabilitacyjnych. Dzieje się tak ze względu na wysokie walory pedagogiczne oraz użytkowe. Są to bezpieczne, zabawki w rozsądnych cenach. Głównym asortymentem są wszelkiego rodzaju układanki, gry, instrumenty muzyczne, które poza jakością wyróżniają się także wysokimi walorami estetycznymi.

Puzzle duże natura

Cena:
34.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 3 lat
Producent:
Ilość:
- +

Opis produktu

Jest wiele powodów, dla których warto układać puzzle. Uczą cierpliwości i koncentracji. Wspomagają spostrzegawczość i logiczne myślenie. Rozwijają koordynację ręka-oko, ale przede wszystkim dają wiele radości. Co równie ważne w przypadku puzzli drewnianych praktycznie się nie niszczą, więc zabawka przetrwa wiele godzin zabawy. 

Te puzzle to aż 96 sztuk na drewnianej podstawie, aby łatwiej było układać.

Co równie ważne zabawa wcale nie kończy się w momencie ułożenia puzzli. Spójrzcie tylko na ten, pełen szczegółów obrazek. Świetnie sprawdzi się również jako plansza edukacyjna o naturalnym środowisku. Możecie tu zobaczyć zarówno zwierzęta żyjące pod ziemią, pod wodą, na powierzchni i w powietrzu ucząc jednocześnie dziecko o tym, jak różnorodne i ciekawe jest otaczające nas środowisko.

Wiek: 3+

Wymiary: 40 x 30 cm

Referencja: 57582

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies