Goki - Układanka warstwowa Żaba

Goki to niemiecka firma znana i lubiana zarówno przez rodziców, jak i dzieci. Mottem przewodnim tego producenta jest hasło: „Kto produkuje zabawki dla dzieci, ponosi szczególną odpowiedzialność za rozwój dziecka”. Zabawki Goki charakteryzują się najwyższą jakością i dbałością o szczegóły. Producent specjalizuje się w zabawkach edukacyjnych, dlatego znaczna ich część cieszy się popularnością w przedszkolach, szkołach, gabinetach logopedycznych oraz rehabilitacyjnych. Dzieje się tak ze względu na wysokie walory pedagogiczne oraz użytkowe. Są to bezpieczne, zabawki w rozsądnych cenach. Głównym asortymentem są wszelkiego rodzaju układanki, gry, instrumenty muzyczne, które poza jakością wyróżniają się także wysokimi walorami estetycznymi.

Układanka warstwowa Żaba

Cena:
32.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 3 lat
Producent:
Ilość:
- +
Kup na prezent:

Koszt pakowania 10zł

Opakowanie dla:

Opis produktu

Wasze dziecko jest ciekawe i zadaje mnóstwo pytań. Chce wiedzieć jak różne rzeczy powstają, skąd się biorą zwierzęta, rośliny itp. To jedna z tych układanek, która wykorzystuje to co najlepszego w puzzlach, ale dodatkowo daje odpowiedź. W tym przypadku firma Goki daje odpowiedź na pytanie skąd się biorą żabki. Dziecko układając poszczególne warstwy dowiaduje się jak wyglądają żabki na poszczególnych etapach rozwoju.

Dodatkowo jest to układanka dla tych dzieci, które uwielbiają bawić się puzzlami. Układanka warstwowa będzie nieco trudniejsza do ułożenia, bo trzeba układać puzlle w czterech warstwach od najwcześniejszego etapu do najpóźniejszego. Utrudnieniem jest również nieregularny kształt puzzli.

Układanka zawiera 44 drewniane elementy na drewnianej podstawie.

Zabawka Goki - zawsze dobra jakość.

Wiek: 3+

Wymiary: 20 x 20 x 1.5 cm

Referencja: 57524

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies