Goki - Lalki do domku rodzina królewska

Goki to niemiecka firma znana i lubiana zarówno przez rodziców, jak i dzieci. Mottem przewodnim tego producenta jest hasło: „Kto produkuje zabawki dla dzieci, ponosi szczególną odpowiedzialność za rozwój dziecka”. Zabawki Goki charakteryzują się najwyższą jakością i dbałością o szczegóły. Producent specjalizuje się w zabawkach edukacyjnych, dlatego znaczna ich część cieszy się popularnością w przedszkolach, szkołach, gabinetach logopedycznych oraz rehabilitacyjnych. Dzieje się tak ze względu na wysokie walory pedagogiczne oraz użytkowe. Są to bezpieczne, zabawki w rozsądnych cenach. Głównym asortymentem są wszelkiego rodzaju układanki, gry, instrumenty muzyczne, które poza jakością wyróżniają się także wysokimi walorami estetycznymi.

Lalki do domku rodzina królewska

Cena:
69.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 3 lat
Producent:
Ilość:
- +

Opis produktu

Wasza córka uwielbia zabawy w królewny i zamkowe życie? A może syn uwielbia rycerzy i pałacowe turnieje? Te laleczki sprawdzą się w wielu sytuacjach.

Królewska rodzinka będzie pasowała do pałaców księżniczek, domków dla lelek czy rycerskich zamków. Laleczki wykonane zostały na drewnianym stelarzu. Mają drewniane główki, dłonie i stopy. Natomiast są wewnątrz eleastyczne, co sprawia, że mogą np. usiąść.

Zestaw zawiera 6 figurek:

  • króla
  • królową
  • księżniczkę
  • damę dworu
  • królewicza
  • giermka

Całość zapakowana w estetyczne, kolorowe pudełko.

Wymiary figurek: 9-12cm

Wiek: 3+

Referencja: 51797

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies