Mom'sCare - Maskotka Elefancik dla niemowlaka

Szanowni klienci!

Informujemy, że Poczta Polska ma już około tygodniowe opóźnienia w doręczaniu paczek. Prosimy wziąć tą informację pod uwagę przy wyborze sposobu dostawy Waszych zakupów.

pozdrawiamy Zesół Nefere

Firma Hencz to czołowy producent zabawek dla niemowląt typu "piszczki' i "przytulanki". Firma została założona w 1982 roku w Łodzi. 

Zabawki Hencz Toys:

  • wykonywane są według polskich norm PN-EN 71-1 "Bezpieczeństwo zabawek"
  • posiadają europejskie certyfkaty wydawane przez notyfikowany Instytut Badań i Certyfikacji
  • bezpieczeństwo używania gwarantuje znak CE Misją firmy Hencz jest produkowanie zabawek bezpiecznych oraz stymulujących rozwój najmłodszych maluchów

Linia produktów Mom'sCare to przede wszystkim przyjazne przytulanki, szmatki sensoryczne, szeleściki, gryzaki i metkowce. Wszystkie produkty bezpieczne dla dzieci i wpsierające ich rozwój.

Maskotka Elefancik dla niemowlaka

Cena:
54.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od urodzenia
Producent:
Ilość:
- +

Opis produktu

Mięciutka przytulanka, która ma dodatkowo kilka atrakcji dla dziecka będzie stanowić super prezent na pierwsze spotkanie z maluchem, a nowoczsny design spodoba się nie tylko najmłodszym. Spójrzcie na jego okulary, czyż nie wygląda uroczo.

Połączono tu różne materiały, co powoduje, że faktury i wzory się różnią. Z jednej strony delikatna tkanina typu minky w miętowym kolorze, a z drugiej bawełniana kolorowa tkanina w biało-czarną kratkę oraz druga tkanina w odważne wzorki. Całość tworzy delikatne połączenie z tkaninami różniącymi się w dotyku.

Słonik skrywa kilka tajemniczych neispodzianek:

  • w brzuszku jest piszczek, więc po jego naciśniećiu słonik będzie wydawał dźwięk
  • uszy słonia wypełnione zostały szeleszczącą folią, więc również będą nowym doznaniem dźwiękowym dla dziecka
  • z boku maskotki wszyto metki, które sprawiają, że dziecko próbuje je złapać ćwicząc jednocześnie motorykę dłoni

Na górze zabawki uchwyt, aby można ją było powiesić na haczyku.Sznurek ma w środku gumkę, więc po anciągnięciu będzie zabawnie odskakiwał.

Produkt bardzo dobrej jakości w całości wyprodukowany w Polsce.Aby utrzymać higienę, zaleca się pranie ręczne w temperaturze 30 stopni lub w pralce, ale bez mocnego odwirowania.

Wymiary: 31 x 19 cm         

Wiek: 0+

Referencja: 975

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies