Mom'sCare - Szeleścik z gryzakiem i uszami miętowy

Firma Hencz to czołowy producent zabawek dla niemowląt typu "piszczki' i "przytulanki". Firma została założona w 1982 roku w Łodzi. 

Zabawki Hencz Toys:

  • wykonywane są według polskich norm PN-EN 71-1 "Bezpieczeństwo zabawek"
  • posiadają europejskie certyfkaty wydawane przez notyfikowany Instytut Badań i Certyfikacji
  • bezpieczeństwo używania gwarantuje znak CE Misją firmy Hencz jest produkowanie zabawek bezpiecznych oraz stymulujących rozwój najmłodszych maluchów

Linia produktów Mom'sCare to przede wszystkim przyjazne przytulanki, szmatki sensoryczne, szeleściki, gryzaki i metkowce. Wszystkie produkty bezpieczne dla dzieci i wpsierające ich rozwój.

Szeleścik z gryzakiem i uszami miętowy

Cena:
35.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od urodzenia
Producent:
Ilość:
- +

Opis produktu

Szeleścik to już znana pozycja, ale teraz w całkiem nowej odsłonie. Mięciutka przytulanka, która ma dodatkowo kilka atrakcji dla dziecka będzie stanowić super prezent na pierwsze spotkanie z maluchem.

Szeleścik został tak zaprojektowany, aby zainteresować malucha i rozwijać sprawność jego rączek. Cała szmatka wykonana z materiału, z szeleszczącą folią w środku.

Połączono tu różne materiały, co powoduje, że faktury i wzory się różnią. Z jednej strony delikatna tkanina typu minky w modnym miętowym kolorze, a z drugiej bawełniana kolorowa tkanina o odważnym wzorze. Całość odważna kolorowa z tkaninami różniącymi się w dotyku.

Dziecko zainteresuje się również metkami przyszytymi z boku i odstającymi uszkami, które będą stanowiły dodatkową atrakcję dla małych rączek. Dziecko dotykając ich uczy się odróżniać różne struktury, a próbując złapać ćwiczy zdolności motoryczne rączki i paluszków.

Na jednym boku zabawki doczepiony został gryzaczek, aby można było podrapać się po swędzących dziąsłach.

Na górze zabawki uchwyt, aby można ją było powiesić na haczyku.

Produkt bardzo dobrej jakości w całości wyprodukowany w Polsce. Aby utrzymać higienę, zaleca się pranie ręczne w temperaturze 30 stopni lub w pralce, ale bez mocnego odwirowania.

Wymiary: 42 x 26 cm         

Wiek: 0+

Referencja: 972

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies