Goki - Pociąg z klockami Filadelfia

Goki to niemiecka firma znana i lubiana zarówno przez rodziców, jak i dzieci. Mottem przewodnim tego producenta jest hasło: „Kto produkuje zabawki dla dzieci, ponosi szczególną odpowiedzialność za rozwój dziecka”. Zabawki Goki charakteryzują się najwyższą jakością i dbałością o szczegóły. Producent specjalizuje się w zabawkach edukacyjnych, dlatego znaczna ich część cieszy się popularnością w przedszkolach, szkołach, gabinetach logopedycznych oraz rehabilitacyjnych. Dzieje się tak ze względu na wysokie walory pedagogiczne oraz użytkowe. Są to bezpieczne, zabawki w rozsądnych cenach. Głównym asortymentem są wszelkiego rodzaju układanki, gry, instrumenty muzyczne, które poza jakością wyróżniają się także wysokimi walorami estetycznymi.

Pociąg z klockami Filadelfia

Cena:
95.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 2 lat
Producent:
Ilość:
- +
Kup na prezent:

Koszt pakowania 10zł

Opakowanie dla:

Opis produktu

Duży drewniany pociąg z klockami to wielofunkcyjna zabawka dla małych odkrywców. Każdy z wagoników przewozi inne klocki. Można się nim bawić na kilka sposobów.

Z jednej strony jest to tradycyjna zabawka do ciągnięcia na sznurczku, którą można zabrać ze sobą na przechadzkę.

Z drugiej strony jest to zabawka do manipulowania. Poszczególne wagoniki można odczepiać i przyczepiać na wiele sposobów. Wreszcie klocki umieszczone w pociągu mogą posłużyć do zabawy w budowanie, konstruowanie lub po prostu układanie ich w wagonikach.

Dodatkową zaletą klocków jest to, że występują w różnych kształtach i czterech kolorach: czerwonym, żółtym, zielonym i niebieskim. Całości dopełnia kolorowa lokomotywa.

Zestaw zawiera:

  • lokomotywę
  • 4 wagoniki
  • 18 klocków (5 żółtych, 5 czerwonych, 4 niebieskie i 4 zielone)

Całość wykonana z lakierowanego drewna co daje gwarancję solidności.

Wiek: 2+

Długość pociągu to aż 60cm długości

Wymiar wagonika: 9 x 9,5cm

Długość sznureczka: ok. 60cm

Referencja: 55969

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies