Goki - Toster kolorowy

Goki to niemiecka firma znana i lubiana zarówno przez rodziców, jak i dzieci. Mottem przewodnim tego producenta jest hasło: „Kto produkuje zabawki dla dzieci, ponosi szczególną odpowiedzialność za rozwój dziecka”. Zabawki Goki charakteryzują się najwyższą jakością i dbałością o szczegóły. Producent specjalizuje się w zabawkach edukacyjnych, dlatego znaczna ich część cieszy się popularnością w przedszkolach, szkołach, gabinetach logopedycznych oraz rehabilitacyjnych. Dzieje się tak ze względu na wysokie walory pedagogiczne oraz użytkowe. Są to bezpieczne, zabawki w rozsądnych cenach. Głównym asortymentem są wszelkiego rodzaju układanki, gry, instrumenty muzyczne, które poza jakością wyróżniają się także wysokimi walorami estetycznymi.

Toster kolorowy

Cena:
82.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 3 lat
Producent:
Ilość:
- +

Opis produktu

Pora na kontynentalne śniadanie, a wszystko co potrzebne do przygotowania takiego śniadania znajdziecie w tym zestawie. Kolorowy, drewniany toster z akcesoriami to zabawka dla przyszłych szefów kuchni. Toster będzie stanowił doskonałe uzupełnienie pozostałego sprzętu kuchennego. Umożliwia zabawę w naśladowanie dorosłych, w dom czy restaurację.

Zestaw zawiera:

  • toster - po włożeniu tostów w otwory i naciśnięciu czerwonego guziczka tosty wyskoczą. Mechanizm na sprężynie.
  • 2 tosty
  • nożyk do smarowania
  • masło złożone z czterech kawałków połączonych na rzep, które można dzięki temu kroić
  • talerzyk
  • słoiczek z dżemem

Całość w żywej kolorystyce, idealnej zarówno dla chłopca, jak i dla dziewczynki. Produkt został wykonany z dbałością o szczegóły. Na przykład mechanizm tostera czy słoiczek z dżemem, który ma materiałową nakładkę na nakrętce.            

Sprawdźcie również pozostałe produkty z tej serii: ekspres do kawy i mikser.

Wymiary tostera: 18 x 12 x 9cm

Wiek: 3+

Referencja: 51583

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies