BigjigsRail - Pociąg z mlekiem i lodami

Bigjigs Rail to zbiór ponad 150 kolejowych zabawek drewnianych , który od 2005 roku jest jednym z najbardziej rozbudowanych systemów kolejowych drewnianych na rynku europejskim. Marka posiada w ofercie gotowe zestawy kolejkowe dla chłopców i dziewczynek oraz różnego rodzaju akcesoria do rozbudowy np. tory, kolejki czy tunele. 

Zabawki wykonane się  z wysokiej jakości materiałów z dbałością o szczegóły. Prawdziwa grata dla fanów kolejek!

Zestawy są kompatybilne z innymi kolejkami i akcesoriami między innymi takich marek jak: Brio, IKEA, ELC, Little Steps, Eichhorn i Woodyland.

Pociąg z mlekiem i lodami

Cena:
59.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 3 lat
Producent:
Ilość:
- +

Opis produktu

Ten pociąg przewozi to co dzieci lubią najbardziej. W jego skład wchodzi lokomotywa i 3 wagoniki połączone ze sobą za pomocą magnesów. W wagony znajduje się mleko, lody i  niespodzianka, z którą należy obchodzić się ostrożnie. Możecie użyć wyobraźni i wymyślić co jest w trzecim wagonie ze skrzynią, może słodycze lub wafelki do lodów?

Ten pociąg zawiera w zestawie również 2 dodatkowe tory średnia oraz krótki tor z blokadą.

Na każdym z wagonów znajduje się ładunek z magnetycznym uchwytem, który może zostać przeładowany za pomocą dźwigu z hakiem magnetycznym, gwarantuje super zabawę. Dźwig dostępny również w naszym sklepie!

Wysoka jakość wykonania zestawu oraz ilość kolorów czyni go wspaniałym prezentem dla każdego młodego fana kolejek drewnianych.

Pociągi BigJigs Rail pasują do produktów innych producentów takich marek jak: Brio, IKEA, ELC, Little Steps, Eichhorn, Woodyland, Tesco, Carousel itp, więc można łatwo dokonać rozbudowy swojej kolejki.

Długość zestawu: 34 cm

Wymiary wagoników: 7 x 3cm

Wiek: 3 +

Numer referencyjny: BJT181
Deklaracja zgodności CE

xqd

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies