SZYBKI KONTAKT 7.00 - 16.00

Nefere

Zaloguj się
Logowanie
Nowe konto
Do darmowej wysyłki brakuje: 100,00 zł Darmowa wysyłka!

Szanowni Klienci postanowiliśmy ograniczyć możliwość dokonywania zakupów bezpośrednio w naszym centrum dystrybucji. W przypadku odbiorów osobistych prosimy zrobić zamówienie online (z opcją odbioru osobistego) i opłacenie go z góry. Zmianie ulegają również godziny naszej pracy. Będziemy pracować codziennie od godziny 7.00 do godziny 16.00.

Przepraszamy za utrudnienia i liczymy na zrozumienie - Zespół Nefere

Kramik z wyposażeniem - zabawa w sklep
Kramik z wyposażeniem - zabawa w sklep
Kramik z wyposażeniem - zabawa w sklep
Kramik z wyposażeniem - zabawa w sklep
Strona główna / Produkty / Zabawki rozwojowe / Zabawa w sklep / Sklepy i stragany / Sfd - Kramik z wyposażeniem - zabawa w sklep

Kramik z wyposażeniem - zabawa w sklep

Promocja
Cena:
339,00 zł
299,00 zł
Darmowa wysyłka:
Poczta Polska
Odbiór w punkcie
Dostępność:
Produkt dostępny
Płeć:
Wiek:
Od 3 lat
Producent:
Sfd
Ilość:
prezentKup na prezent
Koszt pakowania 10zł
Opakowanie dla:
dziewczynki
chłopca

Zabawa w sklep należy do ulubionych zabaw dzieci tak, jak inne zabawy w dorosłych. Teraz oferujemy Wam zabawkę uniwersalną, która ma wszystko co potrzebne do rozpoczęcia zabawy.

Zestaw zawiera 19 elementów, które pozwalają na zabawę.

Całość wykonana została z lakierowanego drewna w ładnej, zielono-różowej kolorystyce. Produkt świetny dla zabawy w większej grupie, również doskonale nadaje się jako wyposażenie szkół czy przedszkoli.

Zestaw zawiera:

  • drewniany sklepik z materiałową markizą na górze i dwoma półkami na dole na ekspozycję towaru. Dodatkowo sklepik ma dwustronną półeczkę (z jednej strony zegar, a z drugiej tablica do napisania promocji)
  • drewnianą skrzynkę z owocami. W skrzynce znajduje się 5 owoców: banan, arbuz, gruszka, pomarańcza i kiwi. Co dodatkowo stanowi ich atrakcyjność to fakt, że wszystkie poza bananem są złożone z dwóch części połączonych rzepem, idealne do krojenia.
  • wagę - uwaga waga jest tylko atrapą, która nie waży, ale wystarczy do zabawy na niby (górna część ruchoma)
  • kasa z kartą
  • 8 produktów do zakupienia w sklepie np. sok, mleko, dżemik itp.

Całość sprawia, że od razu po złożeniu zabawki można przystąpić do zabawy. produkty można układać w skrzynce lub bezpośrednio na półkach. 

A jeśli Wam to nie wystarcza wszystkie dodatkowe elementy jak np. kasa, ważąca waga czy zestawy warzyw, owoców, ciastek itp. można dokupić w naszym sklepie, dzięki czemu Wasz zestaw będzie się świetnie sprawdzał do zabawy. Zapraszamy.

Wymiary: 45 x 27 x 91cm

Wysokość do blatu ok. 45cm

Wiek: 3+

Referencja: 110314

Deklaracja zgodności CE

xqc, xqj

xqf, xqj

Dodaj opinię o produkcie