Sfd - Kramik z wyposażeniem - zabawa w sklep

Szanowni klienci!

Informujemy, że Poczta Polska ma już około tygodniowe opóźnienia w doręczaniu paczek. Prosimy wziąć tą informację pod uwagę przy wyborze sposobu dostawy Waszych zakupów.

pozdrawiamy Zesół Nefere

Small Foot Design to niemiecka marka wykreowana przez firmę Legler. 

Zabawki z tej serii cechują się wysoką jakością wykonania z drewna pozyskanego z ponownego zalesienia lasów. Firma wyznaczyła sobie za główny cel propagowanie ochrony środowiska. Korzysta ona m.in z energii słonecznej . 

Produkty marki Small Foot Design rozwijają motorykę i koordynację ręka / oko . Są przyjazne dla najmłodszych dzieci i zapewniają dużo dobrej i co najważniejsze, bezpiecznej zabawy. Wiele produktów to także artykuły dekoracyjne, które na pewno będą świetnym dopełniem wnętrza każdego domu.

Zabawki odpowiadają Europejskim Normom Dla bezpieczeństwa zabawek EN 71.

Kramik z wyposażeniem - zabawa w sklep

Darmowa wysyłka

Poczta Polska Odbiór w punkcie
Cena:
339.00 zł 299.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 3 lat
Producent:
Ilość:
- +

Opis produktu

Zabawa w sklep należy do ulubionych zabaw dzieci tak, jak inne zabawy w dorosłych. Teraz oferujemy Wam zabawkę uniwersalną, która ma wszystko co potrzebne do rozpoczęcia zabawy.

Zestaw zawiera 19 elementów, które pozwalają na zabawę.

Całość wykonana została z lakierowanego drewna w ładnej, zielono-różowej kolorystyce. Produkt świetny dla zabawy w większej grupie, również doskonale nadaje się jako wyposażenie szkół czy przedszkoli.

Zestaw zawiera:

  • drewniany sklepik z materiałową markizą na górze i dwoma półkami na dole na ekspozycję towaru. Dodatkowo sklepik ma dwustronną półeczkę (z jednej strony zegar, a z drugiej tablica do napisania promocji)
  • drewnianą skrzynkę z owocami. W skrzynce znajduje się 5 owoców: banan, arbuz, gruszka, pomarańcza i kiwi. Co dodatkowo stanowi ich atrakcyjność to fakt, że wszystkie poza bananem są złożone z dwóch części połączonych rzepem, idealne do krojenia.
  • wagę - uwaga waga jest tylko atrapą, która nie waży, ale wystarczy do zabawy na niby (górna część ruchoma)
  • kasa z kartą
  • 8 produktów do zakupienia w sklepie np. sok, mleko, dżemik itp.

Całość sprawia, że od razu po złożeniu zabawki można przystąpić do zabawy. produkty można układać w skrzynce lub bezpośrednio na półkach. 

A jeśli Wam to nie wystarcza wszystkie dodatkowe elementy jak np. kasa, ważąca waga czy zestawy warzyw, owoców, ciastek itp. można dokupić w naszym sklepie, dzięki czemu Wasz zestaw będzie się świetnie sprawdzał do zabawy. Zapraszamy.

Wymiary: 45 x 27 x 91cm

Wysokość do blatu ok. 45cm

Wiek: 3+

Referencja: 110314

Deklaracja zgodności CE

xqc, xqj

xqf, xqj

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies