Sfd - Papuga Lori do pchania

Szanowni Klienci!

Informujemy, że Poczta Polska ma już około tygodniowe opóźnienia w doręczaniu paczek. Prosimy wziąć tą informację pod uwagę przy wyborze sposobu dostawy Waszych zakupów.

pozdrawiamy Zespół Nefere

Small Foot Design to niemiecka marka wykreowana przez firmę Legler. 

Zabawki z tej serii cechują się wysoką jakością wykonania z drewna pozyskanego z ponownego zalesienia lasów. Firma wyznaczyła sobie za główny cel propagowanie ochrony środowiska. Korzysta ona m.in z energii słonecznej . 

Produkty marki Small Foot Design rozwijają motorykę i koordynację ręka / oko . Są przyjazne dla najmłodszych dzieci i zapewniają dużo dobrej i co najważniejsze, bezpiecznej zabawy. Wiele produktów to także artykuły dekoracyjne, które na pewno będą świetnym dopełniem wnętrza każdego domu.

Zabawki odpowiadają Europejskim Normom Dla bezpieczeństwa zabawek EN 71.

Papuga Lori do pchania

Cena:
59.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 12 miesięcy
Producent:
Ilość:
- +

Opis produktu

Kolorowa papuga do pchania to kolejna zabawka dla maluchów, która będzie im towarzyszyć podczas przechadzek.

Papuga przeznaczona jest dla małych dzieci, które zaczynają chodzić. Zawsze wesoła i kolorowa będzie dla nich dodatkową atrakcją i zachętą do doskonalenia umiejętności chodzenia.

Na kółeczkach ma przyczepione gumowe elementy, które obracając się zabawnie człapią podczas pchania zabawki. Dodatkowo gumowe elementy zapobiegają ślizganiu się kół. 

Dzieci uwielbiają zabawki do pchania na kiju. Te wykonane z drewna będą służyły dziecku długo, nawet podczas długich spacerów.

Materiał: lakierowane drewno

Wiek: 2+

Wymiary: 

  • długość całkowita zabawki: 56cm
  • długość kijka: 49cm
  • papuga: ok. 14 x 12 x 6cm

Referencja: 110475

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies