Sfd - Latawiec sportowy KolorLife

Small Foot Design to niemiecka marka wykreowana przez firmę Legler. 

Zabawki z tej serii cechują się wysoką jakością wykonania z drewna pozyskanego z ponownego zalesienia lasów. Firma wyznaczyła sobie za główny cel propagowanie ochrony środowiska. Korzysta ona m.in z energii słonecznej . 

Produkty marki Small Foot Design rozwijają motorykę i koordynację ręka / oko . Są przyjazne dla najmłodszych dzieci i zapewniają dużo dobrej i co najważniejsze, bezpiecznej zabawy. Wiele produktów to także artykuły dekoracyjne, które na pewno będą świetnym dopełniem wnętrza każdego domu.

Zabawki odpowiadają Europejskim Normom Dla bezpieczeństwa zabawek EN 71.

Latawiec sportowy KolorLife

Darmowa wysyłka

Poczta Polska Kurier DPD Odbiór w punkcie
Cena:
54.00 zł
Dostępność:
Produkt niedostępny

Powiadom mnie o dostępności

Wiek:
od 5 lat
Producent:

Opis produktu

Wspaniała zabawa na świeżym powietrzu gwarantowana. Dzięki ciekawemu wzornictwu i lekkiej konstrukcji idealnie nadaje się do puszczania z dziećmi. Kolorowy latawiec sportowy wymaga nieco praktyki w sterowaniu dwoma linkami, ale dzięki temu można nim manewrować i wykonywać niezwykłe powietrzne akrobacje, np. zawiśnięcia, skręty, ślizgi.

Szkielet latawca został wykonany z włókna poliwęglanowego dzięki czemu jest lekki i łatwy w obsłudze. Dodatkową zaletą jest wytrzymałość i elastyczność w porównaniu do konstrukcji wykonanych z innych materiałów. Poszycie latawca wykonane z wzmocnionego poliestru sprawia, że z łatwością unosi się w powietrze nawet przy niewielkim wietrze.

Zestaw zawiera latawiec wraz z dwoma linkami sterującymi, które mocujemy do po obu stronach latawca. Linki zwijamy na wygodne uchwyty. Przygotowanie latawca do lotu polega na włożeniu poprzeczek w przygotowane otwory. Dzięki składanej konstrukcji i dołączonemu pokrowcowi, latawiec mozna łatwo transportować i przechowywać. Niewątpliwie jego zaletą jest również wymiar. Latawiec ma blisko 2 metry szerokości.

Wiek: 5+

Wymiary latawca: 180 x 70 cm.

Optymalna prędkość wiatru: 10-32 km/h

Referencja: 110274

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

Produkt

nasze marki

kot
pies