Sfd - Edukacyjna tablica Wieloryb

Small Foot Design to niemiecka marka wykreowana przez firmę Legler. 

Zabawki z tej serii cechują się wysoką jakością wykonania z drewna pozyskanego z ponownego zalesienia lasów. Firma wyznaczyła sobie za główny cel propagowanie ochrony środowiska. Korzysta ona m.in z energii słonecznej . 

Produkty marki Small Foot Design rozwijają motorykę i koordynację ręka / oko . Są przyjazne dla najmłodszych dzieci i zapewniają dużo dobrej i co najważniejsze, bezpiecznej zabawy. Wiele produktów to także artykuły dekoracyjne, które na pewno będą świetnym dopełniem wnętrza każdego domu.

Zabawki odpowiadają Europejskim Normom Dla bezpieczeństwa zabawek EN 71.

Edukacyjna tablica Wieloryb

Cena:
67.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 3 lat
Producent:
Ilość:
- +
Kup na prezent:

Koszt pakowania 10zł

Opakowanie dla:

Opis produktu

Edukacyjna dwustronna tablica do nauki odczytywania godzin.

Z jednej strony na środku zegar z kolorowymi cyferkami i obracanymi wskazówkami. Natomiast z drugiej strony tablica kredowa z nadrukowanym zegarem i minutkami. Najpierw dziecko może po prostu uczyć się odczytywania godzin z pierwszej planszy. Następnie można wykorzystać tablicę do zadawania mu godzin. Wystarczy dorysować wskazówki. Dodatkowo dzięki zastosowaniu tablicy kredowej można dopisać obok notatki i połączyć czas np. z czynnościami. Można w ten sposób rozpisać cały dzień, aby dziecko wiedziało, o której godzinie wstaje, je, bawi się czy wykonuje obowiązki.

Całość wykonana z lakierowanego drewna w przyjemnej kolorystyce. Na górze tablicy sznurek, aby można ją było powiesić. Natomiast na ogonie na sznureczku zaczepiono gąbkę, aby można było wytrzeć zapiski i zacząć zabawę od nowa. 

Zestaw zawiera również kredę.

Wiek: 3+

Wymiary 39,5 x 29cm

Referencja: 110323

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies