SZYBKI KONTAKT 7.00-16.00

Nefere

Zaloguj się
Logowanie
Nowe konto
Do darmowej wysyłki brakuje: 100 zł Darmowa wysyłka!
Gra Bule Boule
Gra Bule Boule
Gra Bule Boule
Gra Bule Boule
Gra Bule Boule
Gra Bule Boule
Gra Bule Boule
Gra Bule Boule
Strona główna / Produkty / Gry / Gry zręcznościowe / Sfd - Gra Bule Boule

Gra Bule Boule

Cena:
84,00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Płeć:
Wiek:
Od 7 lat
Producent:
Sfd
Ilość:

Przedstawiamy super grę terenową do zabawy na świeżym powietrzu. A co równie ważne ta gra jest przeznaczona dla dzieci i rodziców. Osoby dorosłe równie chętnie w nią grają co dzieci. Ten zestaw przeznaczony jest dla 3 osób.

Zasady gry:

Grę rozpoczyna się od rzucenia tzw. świnki, czyli małej drewnianej kulki. Następnie każdy z graczy bierze pierwszą ze swoich kul i po kolei rzuca tak, aby jego bula znalazła się jak najbliżej świnki. Następnie to samo z drugą kulą. Wszystkie chwyty dozwolone. Można przepychać kule przeciwnika tak, aby wygrać. Oczywiście wygrywa ten gracz, którego bula jest najbliżej. Jeśli obie jego kule znajdują się bliżej niż pierwsza z kul przeciwnika zdobywa dwa punkty. 

Zestaw zawiera:

  • 6 ciężkich metalowych kul - kule różnią się od siebie wzorem. Mają jeden, dwa lub trzy rowki, dzięki czemu łatwo je odróżnić
  • 1 drewnianą kulkę
  • 1 miernik odległości na wypadek gdyby ciężko było określić, która kula jest bliżej należy przytrzymać sznurek przy śwince i pociągnąć do buli
  • torbę zamykaną na zamek z uchwytem do wygodnego przenoszenia kul

Ze względu na swój ciężar nie polecamy gry dla małych dzieci. Producent podaje informację, że gra jest powyżej 3 lat, niemniej aby rzucić wygodnie kulą potrzeba trochę siły.

Wymiary opakowania: 23 x 16x 7cm

Średnica kuli: ok 7cm

Referencja: 110465

Deklaracja zgodności CE

Uwaga kolor napisu na torbie może być inny (biały).

Dodaj opinię o produkcie