Sfd - Trójkąt motoryczny Movere

Szanowni klienci!

Informujemy, że Poczta Polska ma już około tygodniowe opóźnienia w doręczaniu paczek. Prosimy wziąć tą informację pod uwagę przy wyborze sposobu dostawy Waszych zakupów.

pozdrawiamy Zesół Nefere

Small Foot Design to niemiecka marka wykreowana przez firmę Legler. 

Zabawki z tej serii cechują się wysoką jakością wykonania z drewna pozyskanego z ponownego zalesienia lasów. Firma wyznaczyła sobie za główny cel propagowanie ochrony środowiska. Korzysta ona m.in z energii słonecznej . 

Produkty marki Small Foot Design rozwijają motorykę i koordynację ręka / oko . Są przyjazne dla najmłodszych dzieci i zapewniają dużo dobrej i co najważniejsze, bezpiecznej zabawy. Wiele produktów to także artykuły dekoracyjne, które na pewno będą świetnym dopełniem wnętrza każdego domu.

Zabawki odpowiadają Europejskim Normom Dla bezpieczeństwa zabawek EN 71.

Trójkąt motoryczny Movere

Cena:
89.00 zł 79.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 12 miesięcy
Producent:
Ilość:
- +

Opis produktu

Ciekawa zabawka wielofunkcyjna, która zapewni ciekawą i różnorodną zabawę dla Twojego dziecka. Dokładne wykonanie i ciekawe wzornictwo sprawią, że będzie to zabawka na długi czas. A wygodne drewniane uchwyty pomogą ją zabrać ze sobą.

Zabawy i funkcje edukacyjne w jednej zabawce:

  • 1 bok - trzy obracające się elementy (dwa z kwiatuszkami i jeden z pszczółkami)
  • 2 bok - trzy elementy na metalowych drutach. Z jednej strony zwierzątko, a z drugiej roślina. Dodatkowo zabawka pomyślana tak, aby można było obrazki dopasować kolorami tzn. albo miętowo-niebieskie obrazki, albo czerwone
  • 3 bok - labirynt do ćwiczenia sprawności rączek. W labiryncie dwa poruszające się ptaszki.
  • ściany trójkątne zawierają z jednej strony lusterko, a z drugiej trzy koła pobudzające dziecko do sprawdzenia materiału z jakiego są wykonane. Jako, że również dotyk jest jednym ze zmysłów, które warto rozwijać, każde kółko jest z innego materiału tak, aby dziecko mogło dotknąć różnych faktur.

Całość tworzy bardzo barwną i radosną zabawkę, przy której z pewnością dziecko będzie mogło miło spędzić czas. 

Produkt zapakowany w estetyczne kolorowe pudełko wykonane z kartonu idealnie nadaje się na prezent dla małego dziecka. Zabawka ze względu na swój gabaryt oraz jakość wykonania znajduje zastosowanie jako wyposażenie przedszkoli, świetlic szkolnych, a także przychodni czy gabinetów terapeutycznych.

Jest to kolejna z propozycji z nowej serii Movere odznaczająca się ciekawym wzornictwem i kolorystyką.

Materiał: lakierowane drewno, metal

Wymiary: 26 x 24 x 21cm

Wiek: 1+

Referencja: 110451

Deklaracja zgodności CE

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies