SZYBKI KONTAKT 7.00 - 16.00

Nefere

Zaloguj się
Logowanie
Nowe konto
Do darmowej wysyłki brakuje: 100,00 zł Darmowa wysyłka!

Szanowni Klienci postanowiliśmy ograniczyć możliwość dokonywania zakupów bezpośrednio w naszym centrum dystrybucji. W przypadku odbiorów osobistych prosimy zrobić zamówienie online (z opcją odbioru osobistego) i opłacenie go z góry. Zmianie ulegają również godziny naszej pracy. Będziemy pracować codziennie od godziny 7.00 do godziny 16.00.

Przepraszamy za utrudnienia i liczymy na zrozumienie - Zespół Nefere

Pętla motoryczna Movere
Pętla motoryczna Movere
Pętla motoryczna Movere
Pętla motoryczna Movere

Pętla motoryczna Movere

Cena:
58,00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Płeć:
Wiek:
Od 12 miesięcy
Producent:
Sfd
Ilość:
prezentKup na prezent
Koszt pakowania 10zł
Opakowanie dla:
dziewczynki
chłopca

Pętla motoryczna do ćwiczenia paluszków to wielofunkcyjna zabawka. Dziecko przy okazji zabawy rozwija postrzeganie świata oraz ćwiczy swoje zdolności motoryczne.

Na metalowych kolorowych prętach znajdują się piękne drewniane koraliki, którymi dziecko może przesuwać w dowolny sposób, ćwicząc przy tym precyzję ruchów palców i dłoni. 
Dodatkowo na podstawie umieszczono jeżyka, wiewiórkę i trzy grzybki. Każdy element jest zamocowany na sznureczku dlatego można je wyginać. Po odgięciu element wraca na swoje miejsce. 

Całość tworzy piękną i radosną zabawkę. Na uwagę zasługuje zwłaszcza kolorystyka zabawki charakterystyczna dla całej serii Movere.

Zabawka uczy dziecko logicznego myślenia oraz cierpliwości.

Materiał: lakierowane drewno, metal.

Wymiary: 18 x 21cm

Wiek: 1+

Referencja: 110450
Deklaracja zgodności CE.

Ze względu na swój edukacyjny charakter, zabawka często wybierana jest jako wyposażenie przedszkoli, żłobków czy gabinetów rehabilitacyjnych.

Dodaj opinię o produkcie