Sfd - Pętla motoryczna Movere

Small Foot Design to niemiecka marka wykreowana przez firmę Legler. 

Zabawki z tej serii cechują się wysoką jakością wykonania z drewna pozyskanego z ponownego zalesienia lasów. Firma wyznaczyła sobie za główny cel propagowanie ochrony środowiska. Korzysta ona m.in z energii słonecznej . 

Produkty marki Small Foot Design rozwijają motorykę i koordynację ręka / oko . Są przyjazne dla najmłodszych dzieci i zapewniają dużo dobrej i co najważniejsze, bezpiecznej zabawy. Wiele produktów to także artykuły dekoracyjne, które na pewno będą świetnym dopełniem wnętrza każdego domu.

Zabawki odpowiadają Europejskim Normom Dla bezpieczeństwa zabawek EN 71.

Pętla motoryczna Movere

Cena:
58.00 zł
Dostępność:
Produkt dostępny
Wiek:
od 12 miesięcy
Producent:
Ilość:
- +

Opis produktu

Pętla motoryczna do ćwiczenia paluszków to wielofunkcyjna zabawka. Dziecko przy okazji zabawy rozwija postrzeganie świata oraz ćwiczy swoje zdolności motoryczne.

Na metalowych kolorowych prętach znajdują się piękne drewniane koraliki, którymi dziecko może przesuwać w dowolny sposób, ćwicząc przy tym precyzję ruchów palców i dłoni. 
Dodatkowo na podstawie umieszczono jeżyka, wiewiórkę i trzy grzybki. Każdy element jest zamocowany na sznureczku dlatego można je wyginać. Po odgięciu element wraca na swoje miejsce. 

Całość tworzy piękną i radosną zabawkę. Na uwagę zasługuje zwłaszcza kolorystyka zabawki charakterystyczna dla całej serii Movere.

Zabawka uczy dziecko logicznego myślenia oraz cierpliwości.

Materiał: lakierowane drewno, metal.

Wymiary: 18 x 21cm

Wiek: 1+

Referencja: 110450
Deklaracja zgodności CE.

Ze względu na swój edukacyjny charakter, zabawka często wybierana jest jako wyposażenie przedszkoli, żłobków czy gabinetów rehabilitacyjnych.

Dodaj opinię o produkcie

Ocena:

Produkty podobne

nasze marki

kot
pies